Lietuvoje darbą pradėjo pirmasis Izraelio ambasadorius mūsų šalyje (0)

R.Dačkaus nuotr.

R.Dačkaus nuotr.

Lietuvoje darbą pradėjo pirmasis Izraelio ambasadorius mūsų šalyje Amiras Maimonas. Įteikęs skiriamuosius raštus Prezidentei Daliai Grybauskaitei, jis apsilankė Panerių miške, kur Antrojo pasaulinio karo metais buvo masiškai žudomi žydai.

Sveikindama naująjį ambasadorių, Prezidentė pabrėžė, jog Izraelio ambasados atidarymas Lietuvoje yra istorinis įvykis, kuris sustiprins nuoširdų abiejų šalių bendradarbiavimą. Šalies vadovės teigimu, Lietuva ir Izraelis privalo išlaikyti jau turimus intensyvius ryšius ir panaudoti esamą didelį potencialą dvišalei partnerystei plėsti.

Prezidentė su naujuoju ambasadoriumi aptarė abiejų valstybių ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo klausimus ir pabrėžė tolesnės partnerystės svarbą kibernetinio saugumo, naujų technologijų, mokslinių tyrimų ir turizmo srityse.

Tai pirmasis A. Maimono, turinčio socialinių mokslų ir istorijos išsilavinimą, paskyrimas ambasadoriumi. Prieš pradėdamas naujas pareigas, diplomatas dirbo Izraelio Užsienio reikalų ministerijos Rytų Europos skyriaus direktoriumi. Anksčiau A. Maimonas dirbo ministru patarėju ambasadoje Vašingtone, ambasadose Jungtinėje Karalystėje, Etiopijoje, Turkijoje ir Kanadoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė