Donecke – mirtinas išpuolis prieš ligoninę (video) (0)

BBC nuotr.

BBC nuotr.

Šiandien, vasario 4 dieną, į Donecko mieste, kuris yra pagrindinis Rusijos remiamų teroristų (save vadinančių sukilėliais) centras, esančią ligoninę pataikė sprogmuo. Tuo metu įstaigoje buvo ne mažai žmonių. Pagal BBC žurnalistę Olgą Ivšiną, žuvo mažiausiai 3 žmonės, o sužeistų, ypač nuo stiklo duženų, skaičius dar nėra žinomas.

Prie ligoninės pastato žiojėja sprogimo kilmės duobė, dar tokį patį darinį žurnalistai aptiko tolėliau.

Tuo tarp naujienų agentūra „Interfax“, remdamasi vadinamosios „Donecko liaudies respublikos“ Nepaprastųjų situacijų ministerija, pranešė, kad per šį apšaudymą žuvo daugiau negu 15 žmonių.

Kas kaltas dėl šio incidento kol kas yra neaišku.

httpv://youtu.be/fcvGM8Uy3Cw

Tai – nebe pirmas tragiškas įvykis. Prieš keletą dienų sviedinys Donecko mieste pataikė į taikių žmonių grupę, kurie laukė prie humanitarinės pagalbos dalinimo taško. Žuvo 5 žmonės, kitoje vietoje sviedinys pataikė į troleibusą ir nusinešė 2 žmonių gyvybes.

Ukrainos kariuomenės atstovas trečiadienį pranešė, kad per pastarąsias 24 valandas kovose su prorusiškais separatistais Rytų Ukrainoje žuvo du Kijevo kariai, dar 18 sužeista.

Pasak Kijevo kariuomenės, nuo rugsėjį priimtų paliaubų Rytų Ukrainoje žuvo apie 300 Kijevo karių.

httpv://youtu.be/5VOSCXeUIf8

Trečiadienį Europos Sąjungos (ES) diplomatijos vadovė Federika Mogerini pareikalavo kuo skubiau paskelbti paliaubas Rytų Ukrainoje ir leisti civiliams išvykti iš konfliktinių zonų, kuriose verda kova tarp Rusijos remiamų sukilėlių ir Ukrainos pajėgų, praneša „EUbusiness“, o juos cituoja „DELFI“.

„Vis smarkėjantys smurto protrūkiai Ukrainoje turi būti sustabdyti. Mažiausiai trims dienoms Debalcevo mieste ir aplinkui jį turi būti paskelbtos laikinosios paliaubos. Separatistų išprovokuotos kovos, ypač Debalcevo regione, kelia daug skausmo žmonėms ir menkina galimybes rasti politinį sprendimą“, – kalbėjo F. Mogerini.

Donecko miestas | Alkas.lt pav.

Donecko miestas | Alkas.lt pav.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė