Seimas raginamas pripažinti Rusiją šalimi agresore, o vadinamas respublikas – teroristinėmis organizacijomis (11)

tautininku-piketas-ukrainai-palaikyti-prie-rusijos-ambasados-t-baranausko-nuotr.

Tautininkų piketas Ukrainai palaikyti prie Rusijos ambasados | Alkas.lt, T,. Baranausko nuotr.

Sausio 30 d. Tautininkų sąjunga išplatino pareiškimą „Dėl Ukrainos parlamento 2015 m. sausio 27 d. rezoliucijos“. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei bei Seimo frakcijos ir Seimo nariams skirtame pareiškime raginama, kad  Lietuvos Seimas  pripažintų Rusiją šalimi agresore, o Ukrainoje įkurtas taip vadinamas Donecko ir Luhansko liaudies respublikas skelbtų teroristinėmis organizacijomis.

„Tautininkų Sąjunga pritaria Ukrainos parlamento 2015 m. sausio 27 d. pareiškimui, kuriuo Rusija įvardijama šalimi agresore, o separatistinės Donecko ir Luhansko liaudies respublikos skelbiamos teroristinėmis organizacijomis, ir kviečia Lietuvos Respublikos Seimą artimiausiame posėdyje priimti analogiškus sprendimus, t.y. pripažinti Rusiją šalimi agresore, o taip vadinamas Donecko ir Luhansko liaudies respublikas skelbti teroristinėmis organizacijomis“, – rašoma paareiškime.

Primename, jog Ukrainos generalinė prokuratūra apsišaukėles respublikas teroristinėmis organizacijomis pripažino 2014 m. gegužės 16 dieną. Maždaug tuo pat metu Kijeve trijų Baltijos šalių diplomatai tikino, kad Latvija, Lietuva bei Estija yra pasirengusios vadinamasias Luhansko ir Donecko liaudies respublikas pripažinti teroristinėmis organizacijomis. JAV prezidentas Barakas Obama yra taip pat gavęs grupės senatorių laišką pripažinti minėtas „respublikas“ teroristinėmis organizacijomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

11 komentarų

 1. nu:

  Dėl to už tautininkus niekada ir nebalsuosiu, nes pas juos nėra teisingumo, pas juos tik akla neapykanta, kuri ir neleidžia būti teisingiems.
  Šiandien net Poltava, iš kurios atvažiuoja “taikos traukiniai” į Charkovą griauti paminklų ir pan., balsavo prieš tai, ką siūlo tautininkai
  http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1541156

  Kas yra tikrieji teroristai
  lifenews.ru/news/149157

 2. nu:

  Vašingtono ir Briuselio seimas tikrai to nepadarys, ko tautininkai prašo, jeigu net NATO nepripažįsta
  http://itar-tass.com/en/world/774447

 3. gintas:

  Jie ne tautininkai, jie tik buki rusofobai.

 4. Pikc:

  Da, kaniešna, tavarišči znajut, čto gavariat. 🙂 Gal jūs, koloradiniai vatnikai, ropokit į komsomolkes ar delfius reikštis – ten jums įprastesnė aplinka. O čia tiesiog apgailėtinai atrodote ir pajuokai save išstatote. Manau, redakcija šiukšles greitai ištrins. Tokiu atveju mano komentaras irgi trintinas, nes nebebūtų prasmingas.

 5. Kas iš to?:

  O kas iš to Lietuvai.? Jau ko- ko, o pravardžiuotis tai mokate.

 6. LosAngeles:

  Tautininkai visgi turetu placiau ziureti i sia problema. Rusija mums kaip ir ne ‘draugas’, bet visu pasaulio blogybiu jai pripaisyti nereiketu. Ir jeigu jie vadovaujasi teisingumo principu, tai pripazinus Rusija teroristine valstybe, reikes zengti ir kita analogiska zingsni: pripazinti ir kitas panasiai besielgiancias valstybes teroristinemis. Bet apie tai…. nutylima. Tautininkai savo verte pakelti gali tik elgdamiesi teisingai. Neturetu buti siokiu ar anokiu, turetu buti Lietuva ir lietuviu tautos interesai pirmoje vietoje. Cia gi panasiau i ‘isakymu vykdyma’

 7. Onute:

  Ka,tiem tautininkam visai negerai su proteliu,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė