Seimas raginamas pripažinti Rusiją šalimi agresore, o vadinamas respublikas – teroristinėmis organizacijomis (11)

tautininku-piketas-ukrainai-palaikyti-prie-rusijos-ambasados-t-baranausko-nuotr.

Tautininkų piketas Ukrainai palaikyti prie Rusijos ambasados | Alkas.lt, T,. Baranausko nuotr.

Sausio 30 d. Tautininkų sąjunga išplatino pareiškimą „Dėl Ukrainos parlamento 2015 m. sausio 27 d. rezoliucijos“. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei bei Seimo frakcijos ir Seimo nariams skirtame pareiškime raginama, kad  Lietuvos Seimas  pripažintų Rusiją šalimi agresore, o Ukrainoje įkurtas taip vadinamas Donecko ir Luhansko liaudies respublikas skelbtų teroristinėmis organizacijomis.

„Tautininkų Sąjunga pritaria Ukrainos parlamento 2015 m. sausio 27 d. pareiškimui, kuriuo Rusija įvardijama šalimi agresore, o separatistinės Donecko ir Luhansko liaudies respublikos skelbiamos teroristinėmis organizacijomis, ir kviečia Lietuvos Respublikos Seimą artimiausiame posėdyje priimti analogiškus sprendimus, t.y. pripažinti Rusiją šalimi agresore, o taip vadinamas Donecko ir Luhansko liaudies respublikas skelbti teroristinėmis organizacijomis“, – rašoma paareiškime.

Primename, jog Ukrainos generalinė prokuratūra apsišaukėles respublikas teroristinėmis organizacijomis pripažino 2014 m. gegužės 16 dieną. Maždaug tuo pat metu Kijeve trijų Baltijos šalių diplomatai tikino, kad Latvija, Lietuva bei Estija yra pasirengusios vadinamasias Luhansko ir Donecko liaudies respublikas pripažinti teroristinėmis organizacijomis. JAV prezidentas Barakas Obama yra taip pat gavęs grupės senatorių laišką pripažinti minėtas „respublikas“ teroristinėmis organizacijomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė