Nacionaliniame IT specialistų profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo visaginiečiai (0)

IT konkursas laimetojai Visaginas_smm.lt

smm.lt nuotr.

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre sausio 28–29 d. įvykusiame Nacionaliniame IT specialistų profesinio meistriškumo konkurse pirmąją vietą užėmė šeimininkai – Visagino profesinio mokymo centro mokiniai Sofija Rydzik ir Andrius Janavičius (mokytojas Mantas Dainys). Antrieji buvo Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai Lukas Čiaplikas ir Vaidas Mitrulevičius (mokytojas Irmantas Grimaliauskas). Trečioji vieta atiteko Kauno informacinių technologijų mokyklos komandai: Petrui Braziui, Tadui Saržickui (mokytoja Tivana Lukoševičienė).

Antrus metus vykstančiame konkurse dalyvavo 8 komandos iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Šiaulių profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio rengimo centro, Visagino profesinio mokymo centro, Kauno informacinių technologijų, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų, Joniškio žemės ūkio mokyklų.

Konkurso užduotys ir vertinimo sistema buvo parengtos, atsižvelgiant į IT srities specialistų profesinio mokymo programas, kurias teikia šalies profesinio mokymo įstaigos. Konkurse dalyvavusios komandos atliko tinklalapių kūrimo, darbo su vektorinės grafikos, vaizdų apdorojimo programine įranga ir braižymo su kompiuterinio projektavimo programine įranga užduotis.

Kategorijos: Mokslas, Švietimas, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė