Tautinis jaunimas vėl kviečia į Vasario 16-osios šventę Kaune! (video, tiesioginė transliacija) (44)

vasario-16-eitynes-rengeju-nuotr-K100

Vasario 16-osios eitynės | LTJS nuotr.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) kaip ir kasmet vėl kviečia kartu švęsti vieną svarbiausių Lietuvai datų – Vasario 16-ąją.

Vasario 16-ą dieną, 14 val., Kaune Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga ketina surengti jau tradicinėmis tapusias patriotines eitynes, skirtas paminėti tautinės valstybės gimtadienį. Eisenos dalyviai rinksis Ramybės parke ir iš ten žygiuos įprastu maršrutu iki Kauno rotušės.

„Vasario 16-osios eitynės rengiamos jau septintus metus. Jos yra skirtos paminėti Lietuvos valstybės 97-erių metų gimtadienį, 1949 m. Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos (LLKS) Vasario 16-osios deklaraciją, suvienyti visų Lietuvos gyventojų širdis, atkreipti dėmesį į šių laikų iššūkius Tautai bei Tėvynei, taip pat pakurstyti mūsų visų širdyse liepsnojančią tautiškumo ugnį“, – rašoma LTJS kvietime.

„Vienybė – viena svarbiausių savybių tautai, be kurios ji negali išlikti. Būtent todėl organizatoriai kasmet stengiasi visus sujungti bendroje eisenoje, žengiant koja kojon, petys į petį. Tegul kiekvienas, kuriam nepatinka tautinės valstybės idėja, istoriniai simboliai ir šventės, dreba iš pykčio, pamatę tą vienybę, kurią galime parodyti drauge. Tegul visi, kas yra priešiškai nusiteikę mūsų Tautos ir Tėvynės atžvilgiu, žino, kad mūsų vienybė yra nepalaužiama, ir prireikus mes pakartosime mūsų valstybės didvyrių ryžtą. Drauge susitikime Vasario 16-osios eitynėse ir nudažykime miestą trimis gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia ir raudona!“, – kviečia vienas iš šventinės eisenos rengėjų LTJS narys Mantas Svirskis.

Šventės rengėjai žada, kad šventėje nestigs dainų, šūkių, plevėsuojančių trispalvių bei kitos tautinės simbolikos. Renginio pabaigoje Kauno rotušėje visų lauks patriotinis greitrinkis, kurio metu eitynių dalyviai turės progą įsiamžinti sustojus į gyvus Gediminaičių stulpus.

„Brangūs broliai ir seserys! Ar mylite Lietuvą ir vadinate ją savo namais? Ar laikote save dorais, ištikimais savo Tautai? Tuomet žinoki, kad jūs Lietuvai reikalingi čia ir dabar! Parodyki, kad liepsna mūsų širdyse yra neužgesinama, pareikški, kad mes dar neužmiršom Vasario 16-osios tikslų ir siekių! Pakvieski draugus, šeimą ir kaimynus, nes tik kartu galime vadintis Tauta!“ – ragina jaunieji tautininkai.

17 val. šventinį renginį vainikuos koncertas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti „Iš kartos į kartą“, kuriame dalyvaus grupės – Aistvara , Sutemon, Siela ir Juodvarnis. Bilieto kaina – 6 eurai, lankytojams su tautine simbolika, studentų ar moksleivių pažymėjimais – 5 eurai. Renginys vyks gyvos muzikos renginių oazėje „Puntojazz palėpė“ (Kęstučio g. 6, Kaunas).

v16

Vasario 16-osios eitynės 2013 m.:

httpv://youtu.be/MbKJmldzkwk
httpv://youtu.be/eL06gc8jHGI
httpv://youtu.be/Pd3ZBcTBjP8

Vasario 16-osios eitynės 2014 m.:

httpv://youtu.be/K8PtlrE6wKg

Vasario 16-osios eitynių 2015 m. tiesioginė transliacija:

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Šventės, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė