VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovu paskirtas M.Katinas (0)

Mantas Katinas | Ūkio min. nuotr.

Mantas Katinas | Ūkio min. nuotr.

Šiandien, sausio 26 d., VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Mantas Katinas.

M. Katinas yra dirbęs bendrovėje „TEO LT“ skaitmeninio verslo plėtros vadovu, anksčiau šioje bendrovėje vadovavo Reklamos departamentui. Taip pat yra dirbęs projektų vadovu įmonėje „Pro Group“ ir žurnalistu UAB „Veido“ periodikos leidykloje. M. Katinas Vilniaus universitete yra įgijęs žurnalistikos bakalauro laipsnį ir ISM vadybos ir ekonomikos universitete bei Norvegijos vadybos institute BI – vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

2015 m. sausio 8 d. M. Katinas laimėjo konkursą eiti VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas. Konkurse dalyvavo 9 pretendentai, jie turėjo pateikti savo privalumų sąrašą, nurodydami dalykines savybes ir įgūdžius bei savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą. Į VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas M. Katinas paskirtas 2015 m. sausio 22 d. ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ yra Ūkio ministerijai pavaldi tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, siekianti didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų, kaip optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė