Rusija apkaltino Ukrainą dėl taikių žmonių žūties (4)

S.Lavrovas. Rusijos URM nuotr.

Sergejus Lavrovas | Rusijos URM nuotr.

Telefoninio pokalbio metu su Europos Sąjungos vyriausiaja užsienio reikalų įgaliotine bei Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Federika Mogerini  Rusijos Užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad taikių žmonių žūčių prie Valnavachos ir Maliupolio mieste nebūtų buvę, jei Ukraina būtų priėmusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino sausio 15 dieną iškeltas sąlygas. Tada buvo siūloma nedelsiant atitraukti sunkiąją karinę techniką nuo Minsko susitarime numatytos linijos.

„S. Lavrovas nurodė, kad padėties paaštrėjimas yra Ukrainos kariuomenės vykdytų nuolatinių šaudymų į gyvenvietes, šiukščiai pažeidžiant Minsko paliaubų susitarimus, rezultatas“, – sakoma Rusijos užsienio ministerijos tinklalapyje paskelbtame pranešime.

ESBO specialioji stebėsenos misija Ukrainai oficialiai pranešė, kad vakarykštės atakos Mariupolyje buvo įvykdytos raketomis „Grad“ bei „Uragan“. Remiantis misijos pranešimu, „Grad” buvo paleistos iš Šiaurės Rytų, iš Oktiabro vietovės arba 19 kilometrų į Šiaurės Rytus nuo Olimpijskos gatvės. „Uragan“ paleistos iš Rytų, tai yra iš Zaičenko vietovės arba 15 kilometrų į Rytus nuo Olimpijskos gatvės. Abi vietoves kontroliuoja vadinamoji Donecko liaudies respublika.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė