„Mokslo sriuba“: kodėl Rusijos gyventojai palaiko savo prezidentą? (video) (4)

kremlius

Kremlius | „Mokslo sriuba“ stop kadras

1622 m. popiežius Grigalius XV siekdamas palaikyti kunigų misionierių veiklą bei paskatinti nekatalikiškų šalių krikštą, įkūrė „Šventąją kongregaciją tikėjimui platinti“. Tai pirmoji oficiali propagandos institucija. Propagandos žodis kilęs iš lotyniško žodžio propagare. Jis reiškia platinti. Įdomu tai, kad jis pirmiausia reiškė tiesos, neabejotinos informacijos sklaidą.

„Ir štai paprasti Rusijos gyventojai palaiko savo prezidentą, nes tiki, kad jis elgiasi gerai. Ir darbštūs vokiečiai tikėjo, kad jie yra išrinktoji tauta. O dėl visų problemų kalti žydai. Kas buvo atsitikę milijonams vokiečių? Mokslininkams, mokytojams, verslininkams – visiems? Dabar rusams? Islamo valstybės kovotojams? Visi jie paprasti gyventojai kaip ir mes ir visi kiti. Tačiau…“ – sudomina mokslo populiarintojai.

TV laida „Mokslo sriuba“ – tai ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva populiarinti mokslą visuomenėje. „Mokslo sriubą“ galima ragauti kas antrą antradienį 20:15 val. per LRT Kultūros kanalą. „Mokslo sriuba“ kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. Patronažą šviesiai suteikia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , .

4 komentarai

 1. albinas:

  Propagandistai bando paaiškinti kas yra propaganda. O tas video, nekokybiškai sukurpta propaganda.

 2. Pikc:

  … ir pradedama nuo tolerastinių nesąmonių apie tai,kaip “mes visi vienodi, o skiriasi tik spalva”. Čia, beje, irgi propaganda. 😉

 3. Paukstis:

  O aš manau, kad tokių laidų reikia daugiau. Vyksta informacinis karas ir mokslininkai turėtų garsiau apie tai kalbėti ir paaiškinti, kaip elgtis

 4. LosAngeles:

  O kodel turetu nepalaikyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė