Tautininkai perspėjo Lietuvos gėjų vadovą dėl valstybės istorinių simbolių niekinimo (7)

Darius ir Girėnas

Darius ir Girėnas

Reaguodama į viešas Lietuvos gėjų vadovo Vladimiro Simonko pašaipas viešai susiejant dešimties litų banknote vaizduojamus Darių ir Girėną su homoseksualia orientacija Tautininkų sąjunga (TS) išplatino pareiškimą kuriame perspėjo, nesitaikstysianti su Lietuvos valstybės istorinių simbolių niekinimu.

„Po to, kai pilietis V.Simonko, LGBT organizacijos aktyvistas, viešai susiejo dešimties litų banknote esantį lakūnų Dariaus ir Girėno atvaizdą su homoseksualia orientacija, ir kai Seimo narys Algirdas Patackas šį veikėją įspėjo, kad liautųsi tyčiojęsis iš Lietuvos didvyrių, pastarasis ir toliau tęsia pasipiktinimą keliančias provokacijas.Jis net apkaltino Seimo narį Algirdą Patacką „grasinimu nužudyti“, – rašoma sausio 22 d. išplatintame TS pareiškime.

TS įspėjo V. Simonko ir jo atstovaujamą organizaciją, kad nesitaikstys su Lietuvos valstybės istorinių simbolių niekinimu. „LGBT organizacija savo finansiniams rėmėjams Europos Sąjungos erdvėje pateikia, esą ji labai rūpinasi tolerancijos homoseksualiems asmenims skatinimu. Tačiau tokia piliečio V.Simonko vieša akcija negali būti įvardinta kaip nors kitaip, o tik sąmoningu pasipiktinimo ar net neapykantos kurstymu. Tai dar kartą įrodo, jog ši organizacija tesiekia provokacijų, kad vėliau turėtų pagrindą veidmainiškai skųstis ir prašyti iš įvairių institucijų pinigų savo vadinamajai veiklai finansuoti“, – rašoma TS pareiškime.

Tautininkai prašo visuomenę nepasiduoti V.Simonko ir jo atstovaujamos organizacijos provokacijoms. O žiniasklaidą ir valstybės institucijas ragina „griežtai atsiriboti nuo tautai ir valstybei žalingos LGBT veiklos“ netapatinant teisėtos piliečio teisės į gyvenimo privatumą su šios organizacijos nepagarbą Lietuvai demonstruojančiais veiksmais.

TS pirmininkas Julius Panka sako: „Žmonės turi suprasti, kad patyčių kultūra ir jos sąmoningas skatinimas veda prie susipriešinimo, neapykantos, žudynių ir savižudybių. Pradžioje pradedami niekinti šventi dalykai – Dievas, religija, kultūra, tauta, didivyriai, šeima. kai iš visko išsityčiojama ir nelieka nieko švento, pradedama tyčiotis iš viso kito. Nes jau nėra jokios moralės, nėra stabdžių. Taip žmonės tampa gyvuliais“.

Pasak į Vilniaus mero postą kandidatuojančio TS lyderio LGL jau seniai tyčiojasi iš šeimos sąvokos o dabar pradeda tyčiotis iš didvyriško Dariaus ir Girėno tragiškai pasibaigusio žygdarbio.

„Norėčiau įspėti šią neapykantą ir patyčias kurstančią organizaciją, kad yra dalykų iš kurių negalima tyčiotis, yra dalykų, kurie bus ginami tol, kol gyva lietuvių Tauta. Tikrai atsiras jėgų apginti tai, kas mums šventa nuo purvinų provokatorių kėslų“, – perspėja J. Panka.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė