Prie Prancūzijos ambasados piketavę tautininkai smerkė žudynes bet nepalaikė „Charlie Hebdo“ redakcijos veiksmų (nuotraukos, video) (2)

tautininku-piketas-prie-prancuzijos-ambasados-2015-01-09 (4)d

Tautininkų piketas prie Prancūzijos ambasados | R. Garuolio nuotr.

Sausio 9-ą dieną Tautininkų Sąjunga surengė piketą, skirtą pareikšti užuojautą prancūzų tautai ir pasmerkti ilgą laiką Europos Sąjungos mastu vykdytą absurdišką migracijos skatinimo ir iškreiptos tolerancijos politiką.

Piketo dalyviai sakė nepalaikantys prieštaringai vertinamo laikraščio „Charlie Hebdo“ redakcijos vykdytų provokacijų, nes šis laikraštis, pasak jų, užsidirbo pinigus tyčiodamasis ir niekindamas tai, kas kai kurioms žmonių grupėms buvo ir yra šventa.

Pikete dalyvavęs Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka sakė: „Nors „Charlie Hebdo“ laikraštis mėgavosi cinišku humoru ir skatino patyčių kultūrą Prancūzijos visuomenėje tačiau tai negali pateisinti žudynių ir smurto.

Ypač liūdna, kad šį šiurpų nusikaltimą įvykdė radikalūs islamistai, imigrantų palikuonys. Šie teroristai gimė Prancūzijoje ir tapo gyvatėmis šios šalies užantyje. Jiems ir jų tėvams buvo suteikta pilietybė, mokamos pašalpos, organizuojamos integracijos programos, tačiau tai nepadėjo jiems tapti prancūzų visuomenės dalimi. Šie žmonės gyveno ir naudojosi gėrybėmis ir pasiekimais tos šalies, kurios nuoširdžiai nekentė“.

Pasak J. Pankos pastarojo meto įvykiai Prancūzijoje yra liberaliosios multikultūrinės visuomenės tragedija, jos moralinis bankrotas.

„Visa Europa turi suprasti, kad liberali tolerancijos politika veda prie susinaikinimo. Tautininkų Sąjunga nuoširdžiai viliasi, kad po šios tragedijos Lietuvos vyriausybė nustos kalbėti apie imigracijos sąlygų švelninimą, o kaip tik jas dar labiau sugriežtins. Privalome reaguoti į iššūkius, kad mes ir mūsų vaikai galėtų jaustis saugūs savo namuose“, – sakė Tautininkų sąjungos pirmininkas.

Išeidama iš Prancūzijos ambasados piketo dalyvius pastebėjo Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Priėjusi prie paketuotojų ji padėkojo susirinkusiems tautininkams, už jų pilietiškumą ir neabejingumą tragedijai Prancūzijoje. Prezidentė sakė, kad šiandien visi privalome palaikyti Prancūziją ir užjausti jos piliečius. Tautininkams paklausus ar Lietuvoje bus užkirstas kelias panašiems išpuoliams, piketuotojai buvo nuraminti, kad prieš radikaliuosius islamo teroristus bus kovojama visu griežtumu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Matas:

    Puiku Prezidentė neišsigando tautos…

  2. Atgalinis pranešimas: M. Kundrotas. Meluoti – sarmata | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė