Mokinių komandos kviečiamos dalyvauti gamtos mokslų konkurse “Mūsų eksperimentas” (0)

gamtos mokslu konkursas9-11 klasių mokinių komandos kviečiamos dalyvauti kūrybiniame gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“. Gamtos mokslų tiriamuosius darbus konkursui galima pateikti iki kovo 15 d. 19 val. Laimėtojų laukia vertingi prizai.

Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuojamo konkurso tikslas – skatinti gamtos mokslus mokytis įdomiai ir kūrybiškai: tiriant, eksperimentuojant, dirbant komandomis kartu su bendraamžiais. Konkurso dalyviai taip pat raginami naudotis priemonėmis, kurias mokyklos gavo ES struktūriniams fondams parėmus projektą „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“. Šios priemonės – tai modernūs mikroskopai, biologijos preparatai, chemijos reagentai, mini laboratorijos, kompiuterinė įranga ir kt.

Konkursinį darbą turi parengti ne daugiau kaip 5 mokinių komanda, vadovaujama gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojo ar mokytojų. Tiriamojo darbo temą pasirenka patys konkurso dalyviai, o eksperimento eiga turi būti filmuojama.

Šiemet mokytojų, kurių mokiniai laimės konkursą, laukia naujovė – jiems bus pasiūlyta dalyvauti trumpalaikėje stažuotėje užsienyje – aplankyti švietimo ir mokslo institucijas ir mokslinius-tiriamuosius centrus. Ši stažuotė suteiks unikalią galimybę susipažinti su praktine tyrimų baze, atnaujinti dalykines žinias, susitarti dėl nuolatinių stažuočių, aptarti kitas bendradarbiavimo galimybes. Mokinių taip pat laukia vertingi rėmėjų prizai.

Trejus pastaruosius metus gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojams – mokiniams ir jų mokytojams – konkurso organizatoriai surengdavo kelionę į Koperniko mokslo centrą Varšuvoje.

Baigiamąjį konkurso „Mūsų eksperimentas“ renginį numatoma organizuoti 2015 metų balandžio mėnesį.

Konkurso sąlygos skelbiamos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro interneto svetainėje.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė