P. Porošenko patvirtino, kad Ukraina iš Lietuvos gavo ginkluotės (video) (14)

Petro Porošenko | stop kadras

Petro Porošenko | stop kadras

Sausio 4 d. Kijeve, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasitarime su Ukrainos karinių pajėgų atstovais  pranešė, kad Ukraina gavo žadėtą ginkluotę iš Lietuvos ir pirmą šiltų drabužių siuntą iš Kanados. Pasak Ukrainos prezidento vakarų partneriai ruošia dar du lėktuvus su neperšaunamomis liemenėmis ir žieminėmis karinėmis uniformomis.

„Mes jau gavome ginkluotę, kurią mums žadėjo mūsų partneriai iš Lietuvos. Taip pat gavome pirmąją šiltų drabužių, karinių batų, įrangos siuntą  iš Kanados. Dabar laukiame dar dviejų lėktuvų atvykimo. Gavome konvojaus siuntą iš Lenkijos ir kitų mūsų partnerių.Visi tie susitarimai kurių mes priėjome per pastarąjį mėnesį  yra vykdomi pagal tikslų tiekimo grafiką“, – pareiškė P. Porošenko per Ukrainos TV „5-tąjį kanalą“.

Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad šalių partnerių dėka vykdant ketvirtą karinės mobilizacijos šaukimą kariai bus aprūpinti visomis būtinomis priemonėmis.

Kiek anksčiau P. Porošenko sakė, kad sausio 5 d. kariniame poligone prie Žitomiro Ukrainos armijai bus perduota eilinė karinės tecchnikos partija – 100 vienetų šarvuočių.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė