Pasaulinę „Spotify“ platformą papildė daugiau kaip šimtas Lietuvos atlikėjų kūrinių (0)

Mokslo sriuba_muzikos kūrimasPopuliariausią pasaulyje legalios muzikos transliacijų platformą „Spotify“ metų pabaigoje papildė daugiau kaip šimtas naujų Lietuvos atlikėjų kūrinių. Rudenį startavusios oficialaus „Spotify“ partnerio Lietuvoje „Omnitel“ ir muzikos agentūros „BonOnBon“ iniciatyvos dėka „Spotify“ fonotekoje nuo šiol galima klausytis „Tie Geresni“, Girmantės Vaitkutės, „Monkey Tank“, „Umiko“, „Ossastorium“, „In Albedo“, „ŠarkA“ ir „Such‘A‘Trip“ muzikos.

Iniciatyvos tikslas – padėti „Spotify“ naudotojams atrasti legalią lietuvišką muziką ir pasiekti ją visur, kur tuo metu yra vartotojas. Muzikos atrinkimu ir įkėlimu rūpinasi agentūra „BonOnBon“, o projekto palaikymu – bendrovė „Omnitel“.  

„Kūrėjams buvimas „Spotify“ platformoje reiškia buvimą arčiau klausytojų. Džiaugiamės padėdami lietuviams atrasti mėgstamiausius mūsų šalies atlikėjus tarp milijonų muzikos kūrinių, juo labiau kad kai kurios grupės savo naujausiais albumais pirmiausiai pasidalina per „Spotify“ ir tik vėliau surengia jų pristatymą“, – sako „Omnitel“ verslo vystymo skyriaus privatiems klientams vadovas Povilas Dapkevičius.

Pasak jo, nuo iniciatyvos pradžios per beveik du mėnesius „BonOnBon“ į „Spotify“ įkelti kūriniai iš viso buvo perklausyti beveik 50 tūkst. kartų.

Vienas iš naujausių leidinių – debiutinis Girmantės Vaitkutės albumas „Mood“, „Spotify“ platformoje pasirodęs iškart po oficialaus albumo pristatymo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. „Spotify“ jau galima rasti ir debiutinį repo kolektyvo „Tie Geresni“ albumą, kurio visos kopijos buvo išpirktos vos per porą savaičių. Nuo šio albumo „Spotify“ publikavimo pradžios jame esantys kūriniai buvo perklausyti daugiau nei 21 tūkst. kartų.  

Šiuo metu „Spotify“ platformoje iš Lietuvos atlikėjų daugiausiai gerbėjų turi „Ten Walls“, „Leon Somov & Jazzu“, Alina Orlova, Andrius Mamontovas ir Jurga. Vien grupės „Ten Walls“ kūrinys „Walking With Elephants“ perklausytas beveik 9,3 milijono kartų.

„Omnitel“ siūlomas „Spotify Premium“ muzikos paketas leidžia patinkančią muziką išsaugoti telefono atmintyje, blokuoja nepageidaujamas reklamas, transliuoja aukščiausios kokybės garso įrašus ir siūlo daugiau privilegijų nei nemokama „Spotify“ versija. Užsisakyti „Spotify Premium“ paketą per „Omnitel“ yra pigiau ir paprasčiau nei tiesiogiai – tam nereikia turėti kreditinės kortelės, nes paslaugos mokestis įtraukiamas į mėnesio sąskaitą už mobilųjį ryšį.

 Apie „Spotify“

Daug tarptautinių apdovanojimų pelniusi skaitmeninės muzikos paslauga „Spotify“ suteikia galimybę bet kuriuo metu pasiekti daugiau kaip 20 milijonų* muzikos kūrinių pasaulyje. „Spotify“ suteikia galimybę paprasčiau nei kada nors atrasti, valdyti ir dalintis muzika su savo draugais, žinant, jog muzikos kūrėjams yra sąžiningai atlyginama už jų kūrybą. „Spotify“ šiuo metu veikia 57 pasaulio šalyse, turi daugiau nei 40 milijonų aktyvių vartotojų bei virš 10 milijonų prenumeratorių. „Spotify“ paslauga buvo sukurta 2008 metais Švedijoje, nuo to laiko muzikos kūrėjams „Spotify“ paskirstė daugiau nei 2,5 milijardo litų. Šiuo metu „Spotify“ yra antras pagal dydį pajamų iš skaitmeninės muzikos šaltinis Europos muzikos įrašų kompanijoms (IFPI, 2011) bei didžiausia ir sėkmingiausia internetinės muzikos transliavimo paslauga pasaulyje. Daugiau informacijos ir nuotraukų bei „Spotify“ komandos kontaktus rasite čia: press.spotify.com

*Licencijuotų kūrinių skaičius pasaulyje. Kiekvienoje šalyje šio katalogo dydis yra skirtingas.

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė