Trečią kartą įteikti „Globalios Lietuvos apdovanojimai“ (video) (5)

globalios-lietuvos-apdovanojimai-lrp.lt-r.dackaus-nuotr-K100

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „Globalios Lietuvos apdovanojimuose“ | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Gruodžio 30 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje buvo įteikti „Globalios Lietuvos apdovanojimai“.  Šių metų „Globalios Lietuvos apdovanojimų“ laureatus sveikino Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Apdovanodami užsienyje ir Lietuvoje gyvenančius ir dirbančius lietuvius, mes įvertiname veržlios, modernios ir augančios mūsų valstybės kūrėjus. Tuos, kurių idėjos virsta prasmingiausiais darbais ir kuria pridėtinę vertę. Tuos, kurie didžiuojasi savo valstybe ir moka būti pavyzdžiu mums visiems. Tuos, kurie garsiai ir išdidžiai taria – mano Lietuva”, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad šie apdovanojimai – tai ne tik garbė, bet ir atsakomybė. Tai pareiga dirbti Lietuvai, nebijoti naujų iššūkių ir įkvėpti esančius šalia.

Valstybės vadovė laureatams ir šventės dalyviams palinkėjo visada būti kartu su Lietuva, stiprinti ją ir saugoti.

„Globalios Lietuvos apdovanojimai“ mūsų šalyje vyksta jau trečią kartą. Jų tikslas – pagerbti Lietuvos mokslo, verslo, meno ir kultūros atstovus, kurių pasiekimai garsina Lietuvą visame pasaulyje.

Šiemet buvo įteikti 10 apdovanojimų. Tarp apdovanotųjų – „Pixelmator“ įkūrėjai broliai Saulius ir Aidas Dailidės, „Šviesos konversijos“ mokslinis vadovas Romualdas Danielius, Hjustono universiteto profesorius Jokūbas Žiburkus ir kiti.

Apdovanojimą „Už viso gyvenimo nuopelnus“ pelnė kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Apdovanojimą „Už eksporto skatinimą“ pelnė Angelė Kavakienė, „Food Depot International Inc“ vadovė, gyvenanti JAV. Apdovanojimo „Už investicijų pritraukimą“ nusipelnė JAV lietuvė Cynthia J. Pasky. „Už tarptautinių naujovių diegimą“ apdovanoti Augustinas, Kristijonas ir Dominykas Vizbarai, įkūrę UAB „Brolis Semiconductors“.

„Už Lietuvos vardo garsinimą“ apdovanojimą pelnė akordeonistas Martynas Levickis.

Už „Jaunimo lyderystės skatinimą“ apdovanota Milda Dargužaitė, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktorė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

5 komentarai

  1. Bartas:

    o ką reiškia ; “Globalios Lietuvos apdovanojimai”? Gal kas nemiega ir galėtų išversti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė