Maskvoje kilo neramumai (tiesioginė transliacija, video) (6)

demonstracija-maskvoje-20141230-stopkadras

Neramumai Maskvoje | sustabdyta akimirka

Gruodžio 30 d. Maskvos teismui paskelbus nuosprendį aršiam Vladimiro Putino kritikui Aleksejui Navalnui Maskvoje prasidėjo opozicijos protesto mitingas.

Policija uždarė priėjimus į Maniežo aikštę ir riboja eismą aplink aikštę esančiose gatvėse. Aikštėje sutelktos gausios policijos pajėgos. Policininkai pastatė barjerus ir uždarė visus kelius į aikštę.

Aikštėje susirinkę Navalno šalininkai skanduoja: „Naujieji metai be Putino!“, „Gana meluoti ir kariauti!“, „Laisvė Olegui Navalnui!“. Putino šalininkai iš organizacijos NOD taip pat atėjo į aikštę. Jie skanduoja: „Maidanas nepraeis!“.

Buvo suimtas, bet vėliau namo parvežtas protesto mitinge pasirodęs A.Navalnas.

Omoninikai spaudžia demonstrantus ir stumia iš aikštės.

19.55 val. iš Maniežo aikštės demonstrantai jau išstumti. demonstracijoje dalyvavo apie keletas tūkstančių žmonių.

Oficialiais duomenimis buvo sulaikyta apie 100 žmonių, tačiau žmogaus teisių atstovai skelbia, jog sulaikytųjų skaičius siekia 245.

A. Navalnas nepaisydamas namų arešto pats bandė atvykti į demonstraciją. Tačiau jį einantį į Maniežo aikštę Tverės gatve prie viešbučio „Ritz Carlton“ sulaikė policijos pareigūnai.

A. Navalnas 2011 m. vadovavo masiniams protestams prieš V. Putiną. Tuomet tūkstančiai žmonių Maskvoje ir Sankt Peterburge protestavo prieš korupciją prezidento valdžioje.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė