Į Dakaro lenktynes išlydėti Lietuvos atstovai (video) (0)

B.Vanago komanda | A.Ažušilio (DELFI) nuotr.

B.Vanago komanda | A.Ažušilio (DELFI) nuotr.

Gausaus būrio sirgalių ir žurnalistų gruodžio 29 dieną į Dakaro lenktynes išlydėti Lietuvos atstovai Benediktas Vanagas ir Antanas Juknevičius su komanda išvyko į Argentinos sostinę Buenos Aires.

B.Vanagas nelinkęs užsiimti rezultatų spėlionėmis anksčiau laiko. Jis tikisi, kad sukaupta patirtis ir įdėtos didžiulės pastangos ruošiantis sunkiausiam pasaulyje ištvermės maratonui leis varžytis su ralio stipriausias.

„Tikrai galime kautis su kai kuriais iš pagrindinių dalyvių. Mūsų technika galbūt nėra pati geriausia, bet lyginant su tuo, ką mes anksčiau turėjome, naujasis „Toyota Hilux“ tikrai yra kur kas geriau. Kalbant apie keliamus tikslus, aš visgi pasilaikysiu juos sau. Vieną žinau, kad mes tikrai padarysime geriausia, ką galime“, – Vilniaus oro uoste susirinkusiems žurnalistams kalbėjo B. Vanagas.

Geriausias lietuvių rezultatas priklauso A. Juknevičiui, 2009 m. Dakaro ralyje su tuometiniu šturmanu Aurelijumi Petraičiu užėmusiam 25-ąją vietą.

„Tikslai visada yra tie patys – norisi pasirodyti kuo geriau ir padaryti viską, kad nebūtų gėda už rezultatą. Visada yra fortūna, labai norėtųsi, kad ji neatsuktų mums nugaros. Tai – vienintelis faktorius kurio nevaldome. Tiek atkentėjome praėjusiais metais, tad tikimės, kad šiemet viskas bus gerai.

Aš labai džiaugsiuosi, jeigu pavyks pagerinti 2009 m. rezultatą. Jei būsime 24-i, būsime įvykdę užduotį. Kaip pakankamai kuklaus biudžeto komandai, svajoti apie aukštesnes vietas būtų nerealu. Gal pavyks ir geriau, bet čia ir vėl svarbi fortūna“, – prieš laukiantį iššūkį kalba A. Juknevičius.

A.Juknevičiaus komanda | T.Tumalovičiaus nuotr.

A.Juknevičiaus komanda | T.Tumalovičiaus nuotr.

Šiemet rengėjai dalyviams pateiks naujų išbandymų. Vienas jų – maratono diena, kuomet dalyviai dvi dienas iš eilės lenktyniaus be mechanikų pagalbos ir savo techniką per naktį galės remontuoti tik su sportiniuose automobiliuose turimais įrankiais. Kitą dieną jų lauks vienas ilgiausių greičio ruožų.

2015-ųjų Dakaro lenktynės vyks sausio 4–17 dienomis. Lenktynių kelias nusidrieks per Argentiną, Boliviją ir Čilę, o prasidės ir baigsis Argentinos sostinėje Buenos Airėse.

Nuorodą į išleistuvių oro uoste vaizdo įrašą

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė