Prie Vilniaus savivaldybės bus piketuojama prieš viešo transporto tinklo naikinimą (0)

viesasis-transportas-tampa-prabanga-17814

Viešas transportas

Gruodžio 23 d. 13 val. viešo transporto profesinių sąjungų nariai ir neabejingi miesto ateičiai vilniečiai, siekdami atkreipti dėmesį į viešo transporto tinklo Vilniuje naikinimą, prie Vilniaus miesto savivaldybės pastato (Europos a.  ruošiasi surengti protesto piketą.

Žiemos švenčių progą Vilniaus valdžia paruošė eilinę „dovaną“ miestiečiams. Ir taip nuo A.Zuoko „reformų“ stipriai nukentėjusios viešo transporto sistemos laukia dar vienas smūgis. Dalį viešo transporto maršrutų ketinama perduoti privatiems vežėjams. T.y. prasideda faktinis viešo transporto sistemos privatizavimas“, – sako viena iš piketo rengėjų, Vieningos profesinės sąjungos pirmininkė Galina Miadelec.

„Akivaizdu, kad šis sprendimas bus pragaištingas viešo transporto sistemai, nes iki tol buvę bandymai sukurti privačius maršrutus buvo nesėkmingi, nes reguliariam keleivių vežimui nepakanka turėti vien 20-30 metų senumo autobusą ir vairuotoją sutinkanti dirbti po 12 valandų už pusantro tūkstančio atlygį. Saugiam ir tvarkingam susisiekimui užtikrinti būtina plati infrastruktūra“, –  sako vilnietis, visuomenininkas Vitalijus Balkus.

Piketo rengėjai atkreipia dėmesį į tai, kad Vilniaus savivaldybė nuolatos vėluoja atsiskaityti su vežėjais todėl esą  sunku tikėtis, kad privatininkai negavę kompensacijų vežios lengvatininkus – pensininkus, moksleivius, neįgaliuosius – nemokamai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė