Iš N. Puteikio atėmė „Facebook” paskyrą (5)

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Tęsiasi programišių atakos prieš žinomus šalies žmones.

Sekmadienio popietę prie savo paskyros socialiniame tinke „Facebook“ nebegalėjo prisijungti Seimo narys Naglis Puteikis. Politikas gavo pranešimą, kad jo paskyra užblokuota, nes jis esą naudoja netikrą savo vardą.

„Greičiausiai „Facebook“ gavo keletą melagingų pranešimų, kad savo paskyrai naudoju pseudonimą, ar mano paskyra netikra. Teko siųsti socialinio tinklo kompanijai mano asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, kad jie įsitikintų, jog Naglis Puteikis egzistuoja, – pasakojo N. Puteikis. – Ironiška, kad mano „Facebook“ paskyra užblokuota kaip tik po to, kai paskelbta, kad politika besidomintys lietuviai internete šiemet daugiausiai ieškojo informacijos apie mane. Tiesa, „Facebook“ tinkle esu susikūręs ir puslapį, kuriame skelbiama oficiali informacija apie mano veiklą ir dalijamasi publikacijomis, susijusiomis su mano darbu, todėl ryšį su socialinių tinklų vartotojais palaikyti galiu“, – sakė politikas.

N. Puteikis tikino nežinantis, kada jo paskyra socialiniame tinkle „Facebook“ bus atkurta ir stebėjosi „Facebook“ elgesiu – kai reikėjo sumokėti už reklamą jų puslapyje renkant parašus prezidento rinkimams, pavardė tiko, o dabar kažkodėl pasidarė neva melaginga.

„Kol kas tik gavau pranešimą, kad „Facebook“ patikrins mano dokumentą ir praneš apie savo sprendimą dėl mano paskyros“, – tikino Seimo narys.

Pastaruoju metu ne vienas aktyviai socialiniuose tinkluose sekamas visuomenės veikėjas turėjo rūpesčių dėl savo „Facebook“ paskyrų. Pavyzdžiui, kuriam laikui buvo užblokuotos Rasos Juknevičienės, Andriaus Užkalnio, tautininkų Mariaus Kundroto ir Ričardo Čekučio paskyros.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė