Statistika: tūkstančiai nelegalų šturmuoja Didžiąją Britaniją (1)

nelegalas-anglija.lt-nuotr

Nelegalas | Anglija.lt nuotr.

Kiekvieną mėnesį užfiksuojama beveik 3000 mėginimų nelegaliai patekti į Jungtinę Karalystę, atskleidžia Vidaus reikalų ministerijos penktadienį paskelbti statistiniai duomenys. Jie taip pat rodo, kad vos per trejus metus tokių mėginimų skaičius šoktelėjo beveik keturis kartus.

Kaip skelbia britų spauda, šių metų balandžio-liepos mėnesiais užfiksuota 11 920 atvejų, kuomet nelegalūs imigrantai mėgino patekti į JK. Kasdien pagaunama maždaug 100 tokių žmonių.Beje, į šiuos statistinius duomenis neįtraukti tie atvejai, kai nelegalams vis dėlto pavyksta prasmukti į šalį, pažymi BBC.

Specialistai skambina pavojaus varpais, nes jeigu tokia padėtis išliks, į šalį mėginančių patekti nelegalų skaičius gali iki kovo 31 d. pasibaigsiančių finansinių metų pabaigos viršyti 35 tūkst. Palyginimui, 2011-2012 metais tokių pagautų nelegalų buvo 9 632, 2012-2013 metais – 11 731, o 2013-2014 metais – 19 tūkst.

„Ši statistika rodo, kad pareigūnai vis efektyviau gaudo tokius nelegalus, – sakė „Mritation Watch“ pirmininkas lordas Grynas (Green). – Tačiau toks prieaugis gali būti dėl augančio spaudimo mūsų sienoms. Iš dalies taip yra todėl, kad Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje prastėja padėtis. Galiausiai mūsų visuomenės laisvumas, juodos darbo rinkos egzistavimas ir tai, kad Britanijoje gyvena artimieji, daro JK patrauklią tarp nelegalų.“

Maždaug pustrečio tūkstančio nelegalių imigrantų šiuo metu gyvena aplink Prancūzijos Calais uostą ir tikisi prasmukti į Didžiąją Britaniją. Dėl to britų sunkvežimių vairuotojams jau yra primygtinai rekomenduojama nemažu spinduliu apvažiuoti šį uostą, kad nelegalai nepasislėptų jų mašinose.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė