„Biržų duonos“ gaminiai aukso medaliu įvertinti 4-tą kartą (0)

Duona_birzuduona.lt

birzuduona.lt nuotr.

Penktadienio rytą Vyriausybėje apdovanoti Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ laimėtojai. „Metų gaminys 2014“ ženkliukai papuoš beveik 100 lietuviškų gaminių – skirti net 93 aukso ir 5 sidabro medaliai. Ketvirtus metus konkurse aukščiausių įvertinimų sulaukianti bendrovė „Biržų duona“ šiemet apdovanojimą gavo už džiovintos duonos „Miltė“ riekeles.

„Lietuvos metų gaminio“ konkurse savo naujausius  gaminius pristatome kasmet. Smagu, kad įvertinti aukso medaliu esame jau ketvirtus metus iš eilės – toks įvertinimas rodo, kad einame teisinga kryptimi, rinkai pasiūlydami reikliausių pirkėjų lūkesčius atitinkančius gaminius“, – sako Andrius Kurganovas, bendrovės „Biržų duona“ komercijos direktorius.

Pasak A. Kurganovo, metų gaminiu išrinktos džiovintos duonos „Miltė“ riekelės prekyboje pasirodė praėjusių metų vasarį, tad naują gaminį spėjo įvertinti ir pirkėjai. „Viena iš konkurso sąlygų – gaminys rinkoje turi būti ne mažiau nei pusę metų, todėl nuo tada, kai šis produktas pasirodė prekyboje, praėjo nemažai laiko ir spėjome sulaukti teigiamų atsiliepimų iš pirkėjų. Kadangi už pačius naujausius savo gaminius paraiškos teikti dar negalėjome dėl konkurso sąlygų, jau pradedame planuoti dalyvavimą konkurse kitais metais – eilėje rikiuojame būsimus laimėtojus“, – juokiasi A. Kurganovas.

Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės bei verslo šakas atstovaujančios komisijos sprendimu, laimėtojais atrenkami patikimi, kokybiški, draugiški gamtai ir visais požiūriais saugūs lietuviški gaminiai, galintys konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose.

„Biržų duonos“ prekės ženklas puikiai žinomas ne tik lietuviams, bet ir užsieniečiams – eksportuojame 5 proc. savo pagamintos produkcijos. Jau užmezgėme ryšius su daugiausiai „Biržų duonos“ kepinių nuperkančia JAV, Vidurio ir Rytų Europos šalimis, taip pat artimiausiuose planuose numatytas žingsnis į Skandinavijos rinką, – sako A. Kurganovas. – Lietuviškus gaminius mėgsta ne tik svečiose šalyse įsikūrę lietuviai, tačiau ir užsieniečiai, pavyzdžiui, šiemet apdovanojimo sulaukusias džiovintas duonos riekeles spėjo pamėgti amerikiečiai, danai ir anglai“.

Tradiciškai konkurse daugiausiai paraiškų ir laimėtojų turinčioje maisto pramonės  kategorijoje UAB „Biržų duonos“ produktai aukso medaliu įvertinti jau keturis metus iš eilės: 2014 m. apdovanojimą gavo „Miltė“ džiovintos duonos riekelės, 2013 m. – „Biržų duonos“ sumuštinių duona, 2012 m. – duonos lazdelės su rozmarinais „Grissini“, 2011 m. – „Šeimininkės duona“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė