Eksperimentinio post-folkloro grupė „Sen Svaja“ kviečia į koncertą–ritualą (video) (0)

sensvaja.

Sen Svaja

Gruodžio 19 d. 20 val. Teatro salėje (Universiteto g. 3) post-folkloro „Sen Svaja“  mažesniu, jaukesniu, akustiniu sąstatu – trys laumės po ilgos kūrybinės pertraukos – kviečia į ilgai lauktą Kalėdinį „Sen Svaja“ koncertą-ritualą. Programoje išdirbti ir kiek pakitę acappella kūriniai, spinduliuojantys senove, gamta, moteriškumu.

„Sen Svaja“ kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais kviečia susiburti teatro erdvėje (VU Teatro salėje) ir visiems apsigaubti Kalėdų meto misticizmo skraiste. Tai ne koncertas, bet Didysis laukimo ritualas. „Sen Svaja“ nesiekia konkretumo, bet „ko laukti?“ leidžia rinktis jums patiems. Tai tarytum šviesos, sniego ar Saulės, o gal net pačių Kalėdų šaukimasis. Žiūrovas būna ir stebėtojas, ir ritualo dalimi.

Sen Svaja – tai lietuvių eksperimentinio post-folkloro grupė iš Vilniaus, įsikūrusi 2010m. Pagrindinė grupės sudėtis – laumėmis pramintos merginos Dorotė Zdanavičiūtė, Agota Zdanavičiūtė ir Živilė Rimšaitė. Senąsias lietuvių liaudies dainas ir sutartines muzikantės praturtina, slaviškais, arabiškais ir afrikietiškais motyvais.

„Sen Svaja“ kraitėje rasime visko: nuo arabeskos iki virvelinės keramikos, nuo archajikos iki siurealizmo, nuo slavizmo iki amerikonizmo. Taigi postmodernios dvasios suburti, ieškantys netikėtumų klausytojai bus apdovanoti gražiais netikėtais pažinimais.

Kategorijos: Garsai, Kultūra, Menas, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė