Kauno oro uoste – istorinių nuotraukų apie pasienį paroda (0)

VSAT nuotr.

VSAT nuotr.

Kauno oro uoste pirmadienį atidaryta istorinių nuotraukų apie Lietuvos sienos apsaugą paroda. Joje pateikiamos nuotraukos iš kolekcininkų Aleksandro Steponenko, Giedriaus Sakalausko ir Raimondo Juriaus rinkinių bei tarpukario Lietuvos apdovanojimai iš Valdo Sakalausko kolekcijos.

Istorinėse nuotraukose Kauno oro uosto keleiviai ir kiti jame besilankantieji gali išvysti įvairius epizodus iš tarpukario pasieniečių gyvenimo ir tarnybos kasdienybės. Nuotraukos iš privačių rinkinių viešai eksponuojamos pirmą kartą.

Parodos atidaryme dalyvavo jos globėja Seimo narė Orinta Leiputė, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto Valstybės sienos apsaugos katedros vedėja Danguolė Seniutienė ir šio fakulteto studentai, Kauno oro uosto užkardos pareigūnai, Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos mokiniai ir kiti svečiai.

Apie rodomus medalius papasakojo kolekcininkas V. Sakalauskas. Renginyje kalbėjo ir 1991 m. įkurto Karmėlavos oro uosto pasienio kontrolės posto pamainos viršininkas Alvydas Danėnas.

VSAT nuotr.

VSAT nuotr.

Ši paroda artimiausiu metu dar bus rodoma M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete bei Lietuvos švietimo istorijos muziejuje.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė