Kauno Rotušės aikštėje išlietoje čiuožykloje pramogauti galima bet kokiu oru (0)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Nors termometro stulpelis fiksuoja teigiamą temperatūrą, kauniečiai ir miesto svečiai jau gali mėgautis žiemiškais malonumais. Rotušės aikštėje šeštadienį atidarytoje čiuožykloje įrengta šaldymo įranga, todėl čiuožinėti galima bet kokiomis oro sąlygomis.

„Ankstesniais metais čiuožykla dažniausiai pradėdavo veikti tik sausio mėnesį, kuomet lieti ledą leisdavo oro sąlygos. Šįmet Rotušės aikštėje atidarytoje čiuožykloje veikia šaldymo įranga, todėl nesame priklausomi nuo orų. Noriu pakviesti visus kauniečius ir svečius iš kitų miestų užsukti į Kauno senamiestį, pasigrožėti šventiniais papuošimais bei išskirtine kalėdine eglute, taip pat – su šeima ir artimaisiais išbandyti čiuožyklą po atviru dangumi“, – kalbėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Planuojama, kad čiuožykla veiks iki vasario vidurio. Šaldymo įranga čiuožykloje bus naudojama iki tos akimirkos, kuomet oro sąlygos leis ledui formuotis natūraliu būdu. 374 kv. m ploto čiuožykloje vienu metu telpa iki 100 žmonių.

Čiuožykla darbo dienomis veikia nuo 12 iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 10 iki 21 val. Vienas 45 minučių trukmės seansas turintiems savo pačiūžas kainuoja 3 Lt, o nuomojantiems pačiūžas vietoje – 5 Lt. Darbo dienomis iki 15 val. nemokamai naudotis čiuožykla gali pedagogų lydimi globos įstaigų auklėtiniai ir socialiai remtinose šeimose augantys vaikai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė