Išminuotojai sunaikino Vilniaus centre rastą sprogmenį (0)

Išminuotojas | LK nuotr.

Išminuotojas | LK nuotr.

Gruodžio 15 d. Vilniaus centre, L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, atliekant kasimo darbus buvo rastas sprogmuo. Į įvykio vietą iškviesti Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai išminuotojai nustatė sprogmens tipą – 1917 m. pavyzdžio vokišką rankinę granatą – ir išvežė ją sunaikinti į Pagirių karjerą.

Apie L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje Vilniuje rastą sprogmenį pranešė statybos darbus atlikusios bendrovės vadovas. Buvo įvestas planas „Skydas”. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai, greitoji medicinos pagalba, policijos pareigūnai ir kariuomenės išminuotojai. Teritorija buvo aptverta, taip pat uždarytas eismas gatve.

Išminavimo darbus Inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopa atlieka visoje Lietuvoje. Jos padaliniai yra paskirstyti po visą Lietuvos teritoriją ir yra dislokuoti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdoje ir Tauragėje.

Kariuomenės išminuotojai ragina šalies gyventojus radus sprogmenį elgtis atsakingai – jo nejudinti, neliesti ir jokiu būdu neardyti. Įtartino radinio vietą reikia pažymėti, įspėti aplinkinius, paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Operatyviai atvykę kariai sprogmenį saugiai išsiveš arba sunaikins vietoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė