Garliavos meno mokyklos įkurtuvės – su M. Levickiu (0)

Garliavos meno mokykla

Garliavos meno mokykla

Talentingi Kauno rajono vaikai gauna puikią kalėdinę dovaną – už 5,3 mln. litų rekonstruotą Garliavos meno mokyklos pastatą su erdvia koncertų sale.
Gruodžio 12 d. (penktadienį), 15 val., vyksiančiose šios ugdymo įstaigos atidarymo iškilmėse ketina dalyvauti ir akordeonininkas Martynas Levickis. Garliavoje jis atliks keletą kūrinių. Jau kitąmet akordeono virtuozas Raudondvario dvare ketina rengti tarptautinį akordeonininkų festivalį ir meistriškumo pamokas vaikams. Šiuos klausimus M. Levickis aptarė su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu.

Garliavos meno mokykla gyvuoja jau 40 metų, tačiau iki šiol neturėjo tinkamų patalpų. Meninius gebėjimus joje ugdo 726 vaikų ir jaunuolių, iš jų Garliavoje 501. Raudondvario filiale lavinasi 135, Vilkijoje 60, Babtuose 30 mokinių.
Kauno rajono savivaldybė nusprendė rekonstruoti senąjį mokyklos pastatą dar 2007 metais, tačiau dėl krizės statybos buvo įšaldytos. Didžiąją dalį lėšų iš beveik 5,3 mln. litų sumos skyrė Kauno rajono savivaldybė. Statybininkai panaudojo senojo pastato konstrukcijas, tačiau iš tikrųjų – tai naujas statinys.

„Pakaunėje yra daug talentingų vaikų, dabar jie turės tinkamą aplinką meninei kūrybai“, – V. Makūnas statybininkų darbu liko patenkintas.

Mokyklos direktorę Regina Guobę džiugina ne tik erdvūs kabinetai, bet ir puikiai įrengta koncertų sale, kurioje telpa 200 klausytojų.

Garliavos meno mokykla rengia tarptautinį jaunųjų atlikėjų konkursą „Gradus ad Parnassum“, respublikinį akordeono kamerinės muzikos renginį, daug įvairių mokyklinių renginių. Mokykla išugdė ne vieną tarptutinių ir respublikinių konkursų laureatą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė