Nebereikia gaišti laiko prie statybų specialisto durų (0)

???????????????????????????????

Statybos | upyteszeme.lt nuotr.

Nebereikia gaišti laiko prie statybų specialisto durų
Planuojantiems statyti ir norintiems pasikonsultuoti statybą ir teritorijų planavimą reglamentuojančių teisės aktų taikymo klausimais nebereikia gaišti laiko prie specialisto durų Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) teritoriniame skyriuje. Jie jau gali užsiregistruoti konsultacijai internetu čia.

VTPSI, modifikavusi dokumentų valdymo informacinę sistemą „Avilys“, sukūrė naują elektroninę paslaugą – išankstinę registraciją pas specialistus. Registruojantis galima pasirinkti VTPSI padalinį, dominančią temą, apsilankymo datą ir laiką pagal konkretaus specialisto priėmimo grafiką.

Konsultacija bus naudingesnė, jeigu registruodamasis interesantas pateiks ir papildomos informacijos apie tai, kas jį domina, nurodys klausimų keliančios situacijos aplinkybes ir pan. Užpildžius visus registracijos anketos duomenis, nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas patvirtinimas apie rezervuotą konsultavimo laiką.
Naudodamiesi naująja elektronine paslauga, interesantai gali be eilės jiems patogiu laiku gauti reikiamą konsultaciją, o VTPSI padalinių vadovai, atsižvelgę į priėmimo grafikus, atitinkamai perskirstyti užduotis darbuotojams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė