Seime vyks mokymai Ukrainos Aukščiausiosios Rados darbuotojams (0)

Lietuva-UkrainaGruodžio 9–10 dienomis Seime lankysis Ukrainos Aukščiausiosios Rados tarnautojai ir Rados narių padėjėjai. Svečius, kurių dauguma – Europinės integracijos komiteto sekretoriato, Tarpparlamentinių ryšių departamento darbuotojai, Seimo kanceliarijos tarnautojai supažindins su Seimo kanceliarijos struktūra, funkcijomis ir uždaviniais, Seimo Europos reikalų, Nacionalinio saugumo ir gynybos, Užsienio reikalų komitetų darbu. Ukrainos parlamento tarnautojams bus pristatyta Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių departamento ir Seimo Europos informacijos biuro veikla, bus kalbama apie tarpparlamentinio bendradarbiavimo Europos Sąjungoje svarbą.

Vizito Lietuvoje metu svečiai taip pat susitiks su Seimo Antikorupcijos komisijos nariais, Užsienio reikalų ministerijos, Europos Parlamento ir Europos Komisijos atstovybių darbuotojais, aplankys Genocido aukų muziejų.

Mokymus Ukrainos parlamento darbuotojams rengia Seimo kanceliarija kartu su Tarptautiniu respublikonų institutu. ES Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams ir tarnautojams parlamentinius mokymus bendradarbiaudamos šios institucijos organizuoja nuo 2008 metų. Mokymuose akcentuojami integracijos į Europos Sąjungą klausimai, išskiriami svarbūs Lietuvos patirties siekiant narystės Europos Sąjungoje aspektai, dalinamasi tarpparlamentinio bendradarbiavimo patirtimi.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė