LEU vyks konferencija „Ribentropo ir Molotovo paktas Lietuvos Nepriklausomybės praradimo ir atkūrimo kontekstuose“ (0)

M. Nefas | organizatorių nuotr.

M. Nefas | organizatorių nuotr.

Gruodžio 10 d. (trečiadienį) Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultetas (LEU II rūmai, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyrius kartu su Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Istorijos fakultetu ir Lietuvos Respublikos Seimu organizuoja praktinę-dalykinę konferenciją „Ribentropo ir Molotovo paktas Lietuvos Nepriklausomybės praradimo ir atkūrimo kontekstuose“. Organizuojamas metodinis renginys yra skirtas paminėti Ribentropo–Molotovo pakto pasirašymo 75-osioms metinėms.

Konferencijoje savo mintimis ir įžvalgomis dalysis ne tik istorikai, bet ir žymūs Lietuvos mokytojai, kurie pateiks metodinių rekomendacijų, kaip reikia dirbti su Z kartos atstovais. Taip pat renginyje dalyvaus Aukščiausiosios tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis, kuris pasidalys savo mintimis apie Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio veiklą, siekiant išviešinti slaptuosius Ribentropo–Molotovo pakto protokolus.

Šia konferencija siekiama kelti mokytojų profesinę kvalifikaciją, skatinti mokytojų, mokslininkų ir studentų diskusijas apie darbą šiuolaikinėje mokykloje. Renginys yra skirtas visiems, kurie domisi istorija ir jos dėstymu Lietuvos mokyklose.

Konferencijos dalyviams bus išduoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracija (iki gruodžio 9 d.) ir informacija el. paštu mindaugas.nefas@leu.lt.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė