Ignalinos rajone sulaikyta 10 afganistaniečių (0)

VSAT archyvo nuotr.

VSAT archyvo nuotr.

Ignalinos rajone pasieniečiai sulaikė 10 į Lietuvą neteisėtai patekusių afganistaniečių.

Pirmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Puškų užkardos pasieniečiams paskambinęs žmogus pranešė Ignalinos rajono Rameikių kaime pastebėjęs grupę įtartinų asmenų. Į nurodytą vietą nuvykęs pasieniečių ekipažas Rameikių prieigose, krūmais apaugusiame lauke, sulaikė 10 asmenų. Nuo čia iki Lietuvos ir Baltarusijos sienos – du kilometrai.

Du vyrai, dvi moterys ir šeši nepilnamečiai neturėjo jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Suaugusieji VSAT pareigūnams tesugebėjo pasisakyti, jog yra afganistaniečiai, kuriems – nuo 28 iki 44 metų. Užsieniečiai buvo šiltai apsirengę, turėjo krepšius su asmeniniais daiktais.

Naktį afganistaniečiai praleido Ignalinos rinktinėje. Šio VSAT padalinio pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo, antradienį afganistaniečius apklaus padedami vertėjo. Tuomet bus priimtas sprendimas dėl užsieniečių teisinės padėties šalyje.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 56 neteisėtai į Lietuvą bandžiusius patekti Afganistano piliečius. Pagal pilietybes šioje kategorijoje šiemet nepralenkiami yra Vietnamo piliečiai – jų VSAT pareigūnai jau yra sulaikę 283.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė