Vilniuje atidarytas vairuotojų lauktas apvažiavimas (0)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniuje atidaryta Geležinio vilko estakada. Darbų metu atnaujinti 15,8 kilometrai inžinerinių trasų, iš kurių didžioji dalis, daugiau nei 80 procentų – po žeme. Sutvarkyta A.Goštauto ir M.K.Čiurlionio gatvės atkarpa, įrengta nauja estakada, naujas dviračių takas, suremontuotos požeminės trasos. Skaičiuojama, kad kitais metais eismo intensyvumas ant naujosios estakados sudarys 16 tūkst. automobilių per parą, o kelionės trukmė šioje atkarpoje sumažės dvigubai.

Geležinio vilko gatvės estakados statybų metu buvo ne tik sutvarkyti 1,1 km kelio dangos, įrengta nauja 0,61 km ilgio sukantiems iš Geležinio Vilko gatvės į A.Goštauto gatvę estakada su įvažiavimais bei nutiestas 0,9 km ilgio dviračių takas, bet ir atnaujinti seni požeminiai tinklai.

Tiesiant požeminius tinklus buvo įrengta 2,85 km lauko elektros apšvietimo tinklų, nutiesta 7 km lauko telekomunikacijos tinklų, renovuota 1,4 km buitinės nuotekynės, įrengta apie 1 km vandentiekio tinklų, renovuota apie 0,95 km lietaus nuotekynės tinklų. Bendras požeminių tinklų ilgis siekia 13, 2 km.

Vairuotojai išvažiuoti į J.Jasinskio gatvę iš Pakalnės ir Dainavos gatvių nuo šiol gali dešiniaisiais posūkiais, o panaikinus nereguliuojamą pėsčiųjų perėją per J.Jasinskio gatvę, kuri buvo įrengta šalia V.Kudirkos, Pamėnkalnio gatvių sankryžos, pėstiesiems rekomenduojama naudotis šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja per J.Jasinskio gatvę.

Bendra projekto vertė 35 mln. Lt. Estakados darbų projektas buvo finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, investicijos siekė 20 mln. Lt, savivaldybės – 12,5 mln. Lt, valstybės biudžeto dalis – 2,4 mln. Lt.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė