Gintariniai papuošalai iš Lietuvos užkariavo tekančios saulės šalį (0)

asmeninio archyvo nuotr.

asmeninio archyvo nuotr.

Visas pasaulis stebisi Japonų ilgaamžiškumu, mat jų vidutinė gyvenimo trukmė – apie 80 metų. Geros sveikatos priežastys slepiasi ne tik jų genuose, bet ir itin sveikame gyvenimo būde. Didelę reikšmę turi jų harmoninga dvasinė būsena ir mokėjimas įveikti stresą, intensyvi kūno priežiūra, sveika mityba. Regis, dabar Japonai atrado dar vieną būdą, kaip būti ne tik sveikiems bet ir gražiems.

„Į mūsų galeriją užsukę svečiai iš Japonijos labiausiai susižavėjo mūsų prabangiais gintaro ir lino derinių aksesuarais. Nors gintaras, linas ir oda papuošalų kūrime Lietuvoje naudojami jau ilgus amžius, bet mes naujai interpretuojame etninį palikimą ir siūlome stilingus, madingus aksesuarus“, – teigia menininkė Algina. Lietuvos menininkų, Alginos ir Rolando Žalimų aksesuarai ir gaminiai iš gintaro jau daugiau nei 15 metų parduodami Italijos, Prancūzijos ir Lenkijos galerijose. Šiemet jų papuošalais iš gintaro itin susidomėjo Rytų Azijos kraštai. Klientai iš Japonijos teigia, jog jų darbai yra patogūs, maloniai priglunda prie kūno ir nekelia alergijos.

Labiausiai tekančios šalies klientams patinka ne tik tai, jog papuošalai yra vienetiniai ir išskirtiniai, tačiau, kad dar turi ir gydomųjų savybių: apsaugo nuo ligų, streso ar net, kaip nuo senovės manoma, nelaimių. Japonijos sostinėje Tokijuje atostogavę lietuviai buvo nustebinti pamatę kelis praeivius, pasipuošusius išskirtinio stiliaus „ARZA“ galerijos papuošalais, kurių neįmanoma neatpažinti. Draugiškai nusiteikę vietiniai maloniai pozavo turistams. „Malonu, jog mūsų papuošalai iš lietuviško gintaro pagaliau užkariavo ir tolimųjų rytų širdis, o dar maloniau, kad mūsų lojalūs klientai atpažįsta mūsų darbus, kad ir kokiame pasaulio krašte beatostogautų“, – neslepia džiaugsmo papuošalų iš gintaro galerijos įkūrėjas Rolandas.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė