Kodėl jauni žmonės (ne)nori būti švietimo darbuotojais? (0)

LEU.lt nuotr.

LEU.lt nuotr.

Lapkričio 21–23 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje mokyklų įrangos ir mokymo priemonių parodoje „Mokykla 2014“ aktyviai ruošiasi dalyvauti ir didžiausia mokytojus ruošianti aukštoji mokykla mūsų šalyje – Lietuvos edukologijos universitetas (LEU).

Lapkričio 21 d. (penktadienį) 16–16.45 val. konferencijų salėje 3.1 vyks diskusija „Kas yra geras mokytojas?“. Geras mokytojas – tik iš pašaukimo? Kodėl jauni žmonės (ne)nori siekti pedagoginės profesijos? Koks pedagogas yra vertas didelės pagarbos? Ar mokytojas turi sugebėti išlaisvinti kiekvieno vaiko asmenybę? Mokytojas turi ne tik mokyti, bet ir mokytis pats?

Visus, kurie nori išgirsti atsakymus į šiuos klausimus, kviečiami ateiti į diskusiją tema „Kas yra geras mokytojas?“. Joje autoritetingomis ir įdomiomis nuomonėmis apie pedagoginio darbo perspektyvas dalysis įvairių sričių atstovai ir specialistai: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys, dailės mokytoja Rūta Mikalonytė, dainininkė, pedagogė ir mama Julija Ritčik ir Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas Antanas Mikalauskas. Diskusijos moderatorius – LEU Istorijos fakulteto dėstytojas Mindaugas Nefas.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė