V. Putinas iš G20 susitikimo Australijoje išvyko pirma laiko (video) (4)

Vladimiras Putinas kalba spaudos konferencijoje G20 susitikime Australijoje | stop kadras

Vladimiras Putinas kalba spaudos konferencijoje G20 susitikime Australijoje | stop kadras

Lapkričio 16 d., sekmadienį, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išvyko iš Australijos Brisbano mieste vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G20) susitikimo – jam nepasibaigus. Savo poelgį jis paaiškino ilga kelione namo ir noru išsimiegoti prieš pirmadienį prasidedančią darbo dieną.

Prieš išvykdamas sekmadienio rytą, kol kitų šalių vadovai dalyvavo darbo pusryčiuose, V. Putinas surengė spaudos konferenciją, kurioje be kita ko paaiškino priežastis, dėl kurių ketina anksčiau nei buvo numatyta išvykti iš  G20  susitikimo.

Jis sakė, kad sprendimas išvykti anksčiau neturi nieko bendra su įtampa dėl Ukrainos: „Mums reikia devynių valandų nuskristi nuo čia iki Vladivostoko ir dar devynių valandų iš Vladivostoko į Maskvą.Tada mums reikia grįžti namo ir pirmadienį grįžti į darbą. Reikia pamiegoti bent keturias-penkias valandas“, – sakė V.Putinas.

Šiame susitikime V. Putinas buvo aršiai kritikuojamas dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje.Atrodo, kad G20 viršūnių susitikimas pasiuntė labai aiškią žinią jog Rusijai metas nutraukti kišimąsi į Ukrainos  vidaus reikalus. JAV prezidentas Barakas Obama prieš prasidedant G20 viršūnių susitikimui Australijoje kalbėdamas susitikime su studentais pareiškė kad Rusijos veiksmai Ukrainoje kelia grėsmę visam pasauliui. O kanados premjeras Stefanas Harperis G20 viršūnių susitikime V. Putinui tiesiai šviesiai pareiškė, kad jis „turi nešdintis iš Ukrainos“.

V.Putino spaudos konferencija:

httpv://youtu.be/COSOIOyecLs

Lapkričio 15 d., šeštadienį, prie G-20 viršūnių susitikimo vietos Brisbane vyko taikios demonstracijos, kuriomis buvo siekiama atkreipti dėmesį į įvairiausias problemas tarp jų ir kovą su pasaulinio klimato pokyčiais, socialinę nelygybę bei Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Grupė protestuotojų atsigulę ant žemės, vaizdavo žuvusiuosius „Malaysia Airlines“ oro bendrovės virš rytų Ukrainos liepos mėnesį numušto lėktuvo keleivius. Demonstarntai tvirtino, kad V.Putinas yra atsakingas už šią tragediją, kad jo rankos yra suteptos žuvusiųjų krauju ir kad jis nepageidaujamas Australijoje.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė