Vilniuje duris atvėrė šiuolaikiški Mokymo rūmai (0)

vtdk_mokymo centras_madeinvilnius.lt

VTDK Mokymo centras | madeinvilnius.lt nuotr.

Lapkričio 13 d., Vilniuje iškilmingai atidaryti renovuoti Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Mokymo rūmai. Moderniausia įranga aprūpintuose rūmuose studijuos būsimieji elektronikos, mechanikos, transporto ir kitų inžinerinių sričių specialistai, taip pat ateities dizaineriai ir fotografai.

Atnaujintuose VTDK Mokymo rūmuose įrengta garso įrašų studija, filmavimo paviljonas, 18 laboratorijų, „Toyota” techninio mokymo centras, biblioteka, pačių studentų suprojektuotos darbo ir poilsio erdvės. Rūmuose mokysis VTDK Technikos ir Dizaino fakultetų studentai. Bendros investicijos kartu su ES struktūrinių fondų lėšomis – 16,3 mln. litų.

„Turėdami pažangiausias ugdymo sąlygas būsime ne tik Lietuvos, bet ir viso regiono inžinerinio ugdymo lyderiai. Kolegijos paruošti studentai taps puikiais specialistais, dėl kurių varžysis verslo įmonės, ieškančios technologijos ir dizaino sričių žinovų“, – sako VTDK direktorė Liucija Nijolė Kikutienė.

Simbolinę rūmų atidarymo juostą perkirpo Premjeras Algirdas Butkevičius bei švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

„Svarbu, kad studentai, praktikuodamiesi dirbti pačia naujausia įranga, įgis sėkmingai profesinei karjerai būtinos praktikos. Moderniausia technika aprūpintose laboratorijose bus paruošti geriausi specialistai, kurių lauks karjera pažangiausiose įmonėse“, – sakė švietimo ir mokslo ministras.

Atidarymo metu buvo pristatytas studentų kuriamas formulės automobilis, surengtos parodomosios robotų programavimo dirbtuvės. Susirinkusiems svečiams studentai demonstravo, kaip atliekama naujausių mokomųjų automobilių techninė diagnostika, garso įrašų studijoje kuriami garso takeliai, filmavimo paviljone rekonstruojami virtualios realybės pojūčiai.

VTDK – didžiausia technologinės ir meninės pakraipos kolegija Lietuvoje, ketvirta tarp valstybinių kolegijų pagal studentų skaičių. Šiais mokslo metais kolegijoje studijuoja 3328 studentai. 2013 m., baigę kolegiją, darbą iškart susirado 84,6 proc. studentų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė