JT Saugumo Taryba renkasi į neeilinį posėdį dėl Ukrainos (tiesioginė transliacija) (1)

Ukrainos karinių pajėgų kariai | ATO spaudos centro nuotr.

Ukrainos karinių pajėgų kariai | ATO spaudos centro nuotr.

Lapkričio 12 d., trečiadienį, 21 val. 30 min.Lietuvos laiku Niujorke Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba buvo susirinkusi į neeilinį posėdį dėl padėties rytų Ukrainoje. Posėdyje dalyvavo ir Ukrainos atstovai.

Po pastarojo meto NATO jungtinių karinių pajėgų vado Europoje generolo Filipo Bridlovo grėsmingų pranešimų, kad naujos Rusijos tankų, artilerijos ir kariuomenės kolonos pažeidusios Rusijos-Ukrainos valstybinę sieną įvažiavo į Ukrainos teritoriją, sušaukti neeilinį posėdį paprašė Jungtinės Amerikos Valstijos.

Generolas F. Bredlovas lapkričio 12 d. kalbėdamas Bulgarijos sostinėje ir Sofijoje sakė, kad tikslus rusų karinio kontingento ir kovinės technikos įvestos į Ukraina skaičius kol kas nėra aiškus. Savo ruožtu specialiosios OBSE stebėjimo misijos  spaudos atstovas Ukrainoje Maiklas Bociurkivas radio stoties „Svoboda“ Ukrainos tarnybai lapkričio 12 d. sakė, kad nuo lapkričio 8 d. Donecko srityje stebėtojai užfiksavo 126 sunkiąją ginkluotę vežančias karines mašinas be atpažinimo ženklų. Pasak M. Baciurkovo žmonės sėdintys mašinose  vilkėjo uniformomis be atpažinimo ženklų.

Neeilinis JT posėdis dėl padėties Ukrainoje – tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė