Z. Vaišvilos spaudos konferencija: Lietuvos valstybės ir jos piliečių išdavystė (tiesioginė transliacija, video) (6)

sausio-13

1991 m. sausio 13-oji

Lapkričio 13 d. 10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Lietuvos valstybės ir jos piliečių išdavystė“.

Lapkričio 12 d. išplatintame pranešime signataras Z. Vaišvila paskelbė, kad spaudos konferencijoje jis pateiks informaciją ir komentuos „skandalingą Generalinės prokuratūros nutarimą, kuriuo patyliukais nutrauktas ikiteisminis tyrimas dalyje dėl 1991 m. sausio 13-oios įvykių ir kitų TSRS agresijos prieš Lietuvos Respubliką aktų, t.y. valstybės perversmo organizavimo ir vykdymo, kitų nusikalstamų veikų, susijusių su TSRS kariuomenės ir vidaus kariuomenės, okupantams talkinusių kolaborantų veikų“.

„Šis nutarimas yra visiška ir atvira Lietuvos valstybės ir jos piliečių išdavystė, už Lietuvos laisvę žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų paniekinimas, logiškas ir nuoseklus Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir jos statytinio Generalinio prokuroro Dariaus Valio veiklos, Seimo bevališkumo ir neveikimo rezultatas. Peržengtos paskutinės padorumo, valstybės supratimo ir atsakomybės dėl valstybės likimo ribos“, – teigia Z. Vaišvila.

Signataras Z. Vaišvila, jau ne pirmus metus viešai raginantis ir procesiniais veiksmais reikalaujantis, kad ši Lietuvos Respublikos atkūrimui esminė baudžiamoji byla būtų tiriama ne dėl formalumo, o dėl jos esmės, spaudos konferencijoje kreipsis į Respublikos Seimą ir Prezidentę D. Grybauskaitę dėl jų atsakomybės.

„Jie negali likti neatsakingi dėl to, kas įvyko. Valstybės supratimas ir sąvoka nereiškia tik proginius iškilmingus Seimo posėdžius, gėlių padėjimą kapuose ir puikavimąsi savo pareigomis valstybės švenčių proga“, – sako signataras.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

httpv://youtu.be/3z1nS9iawtM

Signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijoje skaitytą pranešimo tekstą rasite ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė