Į Martyno Levickio ir „SinChronic“ koncertą Londone jau visi bilietai išpirkti (1)

Martynas.Levickis_telegraph.co.uk

Martynas Levickis | telegraph.co. uk nuotr.

Lapkričio 10 dieną akordeonistas Martynas Levickis drauge su styginių kvartetu „SinChronic“ koncertuos Londono „Royal Albert Hall“ salėje (Elgar Room).

Akordeonas dažniausiai siejamas su folkloro muzika Rytų Europoje arba Pietų Amerikoje, tačiau Martynas Levickis siekia pakeisti ne itin populiaraus muzikos instrumento įvaizdį. Norėdamas įrodyti akordeono universalumą, M. Levickis atlieka tiek žymiausius klasikinius, tiek užsienio atlikėju popmuzikos hitus, nuo tokių atlikėjų kaip Bethovenas, Vivaldi, Enio Morikone iki Lady Gagos ir kitų melodijų.

Ta pačia muzikine filosofija ir idėjomis dalinasi ir styginių kvartetas „SinChronic“, tai keturių labai skirtingų, bet kartu ir panašių žmonių grupė, susikūrusi 2013 m. Grupės nariai: smuikininkės Giedrė Žarėnaitė ir Kristina Morozova, altininkas Vytenis Lisauskas bei violončelininkė Ignė Pikalavičiūtė. Po sėkmingo ir originalaus šiuolaikinės muzikos koncerto Kristupo festivalyje muzikinės idėjos bei akordeono ir styginių instrumentų draugystė nenutrūko, priešingai – išsiplėtė į naujų kūrinių, žanrų paieškas. Kūrybinių iššūkių nebijantys ansamblio nariai – daugybės respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatai, savo muzikines jėgas išbandę skirtingų ansamblių bei orkestrų sudėtyse.

„Daugelis dar tik pradeda ruoštis Kalėdoms, stebuklų metui, o mums, vos metus gyvuojančiam styginių kvartetui Kalėdos įvyks jau kitą savaitę. Sužinoję, jog esame kviečiami koncertuoti Londono „Royal Albert Hall“ salėje labai apsidžiaugėme, tačiau ir supratome, kad turime pasiruošti šiam koncertui kiek įmanoma geriau, atrasti naujas kvarteto žanro puses bei išbrandinti styginių muzikinę draugystę su akordeonu. Tai, be abejonės, bus didžiausias įvykis mums šiais metais, didžiausias įvertinimas ir paskata siekti nepasiekiamo“, – mintimis dalinosi „SinChronic“ smuikininkė Giedrė Žarėnaitė.

Londone gyvenantiems muzikos mylėtojams, kurie neįsigijo bilietų į šį koncertą, teks nusivilti – visi bilietai išparduoti likus savaitei iki renginio.
Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė