Švietimo darbuotojai kūrė vidurinio ugdymo etninės kultūros programos modulius (1)

Renginys-Etnines-kulturos-moduli-kurimas-rengeju-nuotr

Seminaro akimirka | rengėjų nuotr.

Spalio 17-18 d. d. Kauno Maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko seminaras „Vidurinio ugdymo etninės kultūros bendrosios programos 6 modulių programų kūrimas“. Seminarą rengė Ugdymo plėtotės centras (UPC).

Į seminarą buvo susirinkę įvairių mokomųjų dalykų vidurinių mokyklų, gimnazijų mokytojai, profesinių, aukštųjų mokyklų dėstytojai iš visos Lietuvos. Švietimo darbuotojai dirbdami bendradarbiaujančiose grupėse pagal modulių temas , tokias kaip: „Kalba“, „Gamta“, „Etika“, „Menai“, „Socialinis ugdymas“, „Technologijos“, kūrė vidurinio ugdymo modulius, į kuriuos numatyta integruoti etninę kultūrą, bei šių atskirų modulių detaliuosius planus.

Kaip teigė seminaro apibendrinime dėkodama susirinkusiems už produktyvų darbą UPC ugdymo skyriaus metodininkė Daiva Briedienė, etininės kultūros ugdytojai atliko milžinišką darbą –  sukūrė vidurinio ugdymo etninės kultūros bendrosios programos 6 modulių programas ir detaliuosius planus, pasidalino gerąja patirtimi, pasiūlė įvairiausių ugdymo metodų, vertinimo būdų ir kt.

Šiame UPC renginyje aktyviai dalyvavo ir Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga (LEKUS). LEKUS – tai nepolitinė, savanoriška, visuomeninė ne pelno organizacija, kurios pagrindinis tikslas – telkti etninės kultūros ugdytojus (ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bei neformalaus švietimo pedagogus, aukštųjų mokyklų dėstytojus ir studentus, mokslininkus, edukacine veikla užsiimančius kultūros įstaigų darbuotojus, verslininkus ir kitus suinteresuotus asmenis) bendrai veiklai siekiant etninės kultūros ugdymo plėtros bei tobulinimo, tautinės savimonės ir savigarbos puoselėjimo, skleidžiant etninės kultūros suvokimą, tradicines dorovines ir moralines vertybes.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė