Seime aptartos karo Ukrainoje pasekmės Lietuvai ir Europai (video) (0)

KAM nuotr.

KAM nuotr.

Spalio 28 d., antradienį, 13.30 val. Seime, Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) vyks konferencija „Padedant Ukrainai nugalėti ir užtikrinti taiką – trumpalaikės ir ilgalaikės pasekmės Lietuvai ir Europai“.

Konferenciją rengia tarptautinė paramos organizacija „Blue/Yellow“. Konferencijos globėja – Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė. Renginyje dalyvaus žurnalistas, kino filmų kūrėjas, paramos organizacijos „Blue/Yellow“ įkūrėjas Jonas Ohmanas.

Konferencijoje pranešimus skaityti pakviesti politikai ir pareigūnai: Ukrainos gynybos ir saugumo tarybos generalinio sekretoriaus pavaduotojas, buvęs gynybos ministras Michailas Kovalas;  Prezidento administracijos vadovo pirmasis pavaduotojas Genadijus Zubko; Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Valerijus Žovtenka; NATO Politinių reikalų ir saugumo politikos štabo karininkas Markas Opgenortas (Mark Opgenorth), taip pat žurnalistai ir visuomenininkai.

Konferencija vyks praėjus kelioms dienoms po rinkimų į Ukrainos Aukščiausiąją Radą, kai jau bus aiškūs rinkimų rezultatai. Pranešėjai atsakys į klausimus, kas laukia karo alinamo krašto, kokia reikalinga Lietuvos ir tarptautinių organizacijų pagalba, kaip Rusijos invazija į Ukrainą paveiks Lietuvą ir Europą ir galiausiai, kaip Ukrainai įveikti karo padarinius. Konferencijoje turėsime galimybę iš pirmų lūpų išgirsti apie įvykius Ukrainoje, užduoti klausimus Ukrainos politikos formuotojams, paremti karius ir palinkėti stiprybės  karo užkluptai tautai.

httpv://youtu.be/K_BLS_x3zEI

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė