Kaip augalinė mityba padėjo JAV prezidentui atsistatyti po širdies operacijų? (0)

En Vigmor (prieš tai save vadinusi Ona Varapickaite) | sveikata.org nuotr.

En Vigmor (prieš tai save vadinusi Ona Varapickaite) | sveikata.org nuotr.

Spalio 25 d. Vilniuje vyks jau 3-ioji En Vigmor (Ann Wigmore) GYVO MAISTO konferencija – renginys, kuriame koncentruotai vienoje vietoje bus galima išgirsti visą naujausią ir vertingiausią informaciją apie sveiką mitybą.

Medicinos autoritetai iš JAV ir Europos kalbės apie augalinės mitybos naudą

Konferencijos metu unikalia patirtimi ir žiniomis dalinsis specialiai į Lietuvą atvykstantys žymiausi medicinos ir sveikos gyvensenos autoritetai pasaulyje: Dr. Koldvelas Esenstynas (Caldwell Esselstyn) Jr. (JAV), Dr. Brianas Klementas (Brian Clement) (JAV) ir Dr. Klausas Leicmanas (Claus Leitzmann) (Vokietija). Šia konferencija siekiama pateikti Lietuvos visuomenei naujausią, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstą informaciją apie mitybos įtaką sveikatai ir sėkmingus pavyzdžius, kaip galima gydyti maistu tokias ligas, kaip diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, vėžinius susirgimus.

Kokie būdai padėjo atgauti jėgas Bilui Klintonui?

JAV prezidentui Bilui Klintonui po 4 širdies šuntavimo operacijų atsistatyti padėjęs medicinos mokslų daktaras Koldvelas Esenstynas (Caldwell Esselstyn) Jr. konferencijoje pasidalins vertinga patirtimi, kaip augalinis maistas be riebalų gali ne tik sustabdyti širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi, bet ir visiškai sugrąžinti sveikatą net ir sunkiems ligoniams. B. Klintonas savo interviu JAV televizijoms giriasi, jog pakeitęs mitybą į veganišką (atsisakęs mėsos, pieno, riebaus maisto) ne tik atkūrė sveikatą, bet ir numetė 12 kg viršsvorio. Gydytojas K. Eselstynas pasaulyje labai vertinamas ir dėl savo sudarytų, daugeliui padėjusių sveikos mitybos receptų.

Konferencijos metu veiksiančioje mugėje dalyviai taip pat turės išskirtinę galimybę įsigyti ne tik įvairiausių sveikos mitybos produktų, sėklų ar įrangos, bet ir naujausią Dr. Koldvelo Esenstyno (Caldwell Esselstyn) Jr. knygą.

Gydymas nuo diabeto ir nuo vėžio – Hipokrato instituto veiklos sėkmės prielaidos

JAV veikiančio Hipokrato instituto vadovas Brianas Klementas pristatys gydančios mitybos praktiką bei problemas, su kuriomis susiduria žmonės, nusprendę keisti gyvenimo būdą ir atsisakyti žalingų mitybos įpročių. Hipokrato institute, kurio įkūrėja buvo iš Lietuvos kilusi En Vigmor (Ann Wigmore prieš tai save vadinusi Ona Varapickaite), natūraliu būdu – be vaistų, keičiant mitybą, atsisakant žalingų įpročių, žmonės pasveiksta nuo diabeto, širdies ligų ar net vėžio ir daugelio kitų lėtinių ligų. Į Hipokrato institutą žmonės, pasiryžę pakeisti gyvenimo būdą, plūsta iš viso pasaulio.

Prie medicinos mokslininkų iš JAV, prisijungs ir Lietuvos gydytojai praktikai. Kardiologas iš Klaipėdos prof. Algimantas Kirkutis ir vilnietis chirurgas dr. Darius Kubilius kalbės ne tik apie augalinės mitybos draugystę su oficialiąja medicina, bet ir dalinsis asmenine patirtimi, kuri juos atvedė iki kitokio maisto pasirinkimo.

Lietuvos gydytojų bei akademinės bendruomenės ir svečių iš užsienio susitikimas Lietuvos sveikatos mokslų universitete

Sspalio 24 d. prie mokslininkų ir gydytojų iš JAV ir Vokietijos, prisijungs ir Lietuvos medikų ir akademinė bendruomenė. Tai pirmoji Tarptautinė gyvenimo būdo medicinos konferencija Europoje.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas turi gilias sveikatos priežiūros ir ligų prevencijos tradicijas bei yra labai reikšminga ir tarptautiniu mastu žinoma mokslo bei ugdymo institucija. Ši konferencija organizuojama LSMU šeimos klinikos ir pirmiausia skiriama šeimos medicinos gydytojams ir slaugytojams, kurie yra arčiausiai gyventojų ir stebi juos nuo pat gimimo iki mirties bei visuomenės sveikatos specialistams siekiantiems sumažinti bendruomenių sergamumą bei pailginti gyvenimo trukmę.

Konferenciją atidarys LSMU Medicinos akademijos kancleris prof. Vilius Grabauskas, dalyvaus LSMU, Vilniaus Universiteto bei Klaipėdos universiteto mokslininkai: dr. Darius Kubilius – prof. Žaneta Petrulionienė, prof. Algimantas Kirkutis, doc. Aurelijus Veryga. Ir kiti

Konferencijos Vilniuje ir Kaune skirtos lietuvės Ann Wigmore (Ona Varapickaitė) atminimui, kuri prieš 60 metų pradėjo sveiko maisto revoliuciją ir padėjo žmonėms visame pasaulyje vėl džiaugtis gyvenimu.

Renginio organizatoriai – En Vigmor (Ann Wigmore) fondas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Kauno visuomenės sveikatos biuras.

 

Kontaktiniai asmenys žiniasklaidai:

Paulius Jaruševičius

Ann Wigmore fondo vadovas

info@sveikata.org

8 (699) 81333

 

Dėl žurnalistų akreditacijos kreiptis:

Janina Sabaitė Melnikovienė

Viešųjų ryšių agentūra „Adres””

janina@adres.lt

8 (616) 83506

 

 

 

 

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė