K. Juraitis. Kreipimasis į Vytautą Juozapaitį ir jo partijos kolegas (29)

Kazimieras Juraitis | sauksmas.lt nuotr

Kazimieras Juraitis | sauksmas.lt nuotr

Pastaruoju metu itin išryškėjo tendencija Lietuvos valstybingumo likučius šluoti kaip sniego valytuvu – buldozeriu. Kai prieš metus ar pusantrų Rumpėjas (Rumpey) pareiškė, jog Europos Sąjungoje sąvoka „tautinė valstybė“ – atgyvena, daugelis iš mūsų pasipiktino: kaip gali būti, kad tokio aukšto rango politikas nusišneka? Niekam iš eilinių piliečių nė į galvą neatėjo, kad tai – ne nusišnekėjimas, o gryniausia tiesa. Tautinė valstybė Europos Sąjungoje – nepageidaujamas reiškinys. Kol mes į lito keitimą euru žiūrėjome techniniu požiūriu – tai išties gal eurą ir racionaliau naudoti kaip valiutą, nes vis tiek litas pririštas prie euro, atsiranda papildomos išlaidos konvertuojant, eurams bus mažesnės palūkanų normos ir panašiai. Turint tautinę valstybę, reikalui esant litą galima ir susigrąžinti. Bet dabar aiškėja, kad visi tie svarstymai prie apskritų stalų, tariamos diskusijos buvo tik dūmų priedanga, maskuotė, žaidžiant demokratiją. Lito klausimas buvo nesvarstytinas, nes tautinis piniginis vienetas – nonsensas federacinėje EU.

Spalio 21 d. Seimas po svarstymo pritarė siūlymui ES šalių piliečiams leisti dalyvauti Lietuvos politinių partijų veikloje. 54 Seimo nariams balsavus už, 3 – prieš ir 10 susilaikius, po svarstymo Seimas pritarė Politinių partijų įstatymo preambulės pataisų projektui Nr. XIIP-875(4). Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Sutartyje dėl Europos Sąjungos (ES) veikimo įtvirtintą reikalavimą užtikrinti piliečiams, kurie nėra tos šalies piliečiai, teisę būti kandidatais per vietos savivaldos ir Europos Parlamento rinkimus tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir tos valstybės piliečiams. Ketinama pakeisti šią įstatymo nuostata, kad šią teisę, išskyrus politinių partijų steigimą, taip pat turėtų Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantys kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai be pertraukos pragyvenę Lietuvos Respublikoje pastaruosius 5 metus.

O šiandien, spalio 22 dieną, 10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių Arvydo Anušausko, Audroniaus Ažubalio ir Vytauto Juozapaičio spaudos konferencija „Ar griauti Lietuvos okupaciją primenančius paminklus?“. Dalyvauja Sovietinės okupacijos tyrimo asociacijos pirmininkas Norbertas Černiauskas.

Kitaip tariant, mums siekiama ištrinti atmintį, Lietuvos istoriją. Kad naujai kartai, gimusiai po TSRS griuvimo ir neturinčiai nuosavų prisiminimų, net minties nekiltų apie galimą alternatyvą, pasirinkimą gyventi kitoje, ne Europos Sąjungoje. Aš nė už ką nepatikėsiu, kad profesorius Vytautas Juozapaitis linki Lietuvai jos išnykimo, kaip valstybei. Greičiausiai jis tiesiog galvoja, kad Rusija – nuolatinė grėsmė Lietuvai, kad NATO – mūsų skydas ir garantas. Matyt, jis mano, kad TSRS paminklai – įžeidimas mūsų Laisvei, priminimas apie gėdingą okupaciją, Jų vieta – Grūto parke ar metalo lydymo krosnyse.  Tačiau kol iš jo , ar jo partijos kolegų negavome tiesaus atsakymo į kai kuriuos ne mažiau tiesius klausimus, tie spėliojimai ir liks spėliojimais”greičiausiai, matyt”. Tai – tie klausimai, kuriuos norėjome, bet mums neleido užduoti profesoriui Vytautui Landsbergiui visuomenės susitikimo su juo metu Katalikų knygyne Vilniuje.

Klausiame gerbiamo profesoriaus Vytauto Juozapaičio ir jo partijos kolegų.

1. Ar Jūs – už nacionalinę (tautų) Europos Sąjungą, ar už federacinę ?
2. Prašome pakomentuoti Europos Sąjungos regioninės politikos žemėlapius, kur valstybių sąvokos (net buvusių pavadinimų) – nebėra, o regionų administravimas vykdomas, apeinant buvusių valstybių sostines, tiesiai su Briuseliu?
3. Klausimas, kurį susitikime su premjeru Algirdu Butkevičiumi Gaublio klube Vilniuje prašė užduoti portalo Sarmatas.lt redakcija:
Jūsų prognozės Lietuvai po 10 metų : kiek lietuvių čia gyvens ir koks bus jų kiekybinis santykis su kitataučiais?

Pagarbiai,

Kazimieras Juraitis,

www.sauksmas.lt

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvos kelias, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

29 komentarai

 1. Giedrius:

  Gal be abstrakcijų:
  (iš numatomo – 54-ių antikonstitucinės išlitinimo aferos balsuotojų balsais)
  3 straipsnis. Teisė jungtis į politines partijas
  Lietuvos Respublikos piliečiai turi teisę laisvai jungtis į politines partijas, dalyvauti jų veikloje ir iš jų išstoti. Šią teisę, išskyrus politinių partijų steigimą, taip pat turi Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantys kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai.
  (“kiti” pagal)
  Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantis kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietis – kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ nustatytomis sąlygomis įgijęs teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje ir be pertraukos pragyvenęs Lietuvos Respublikoje pastaruosius 5 metus.
  http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=484937

  įdomu, kad ( o GAL NET ĮDOMIAUSIA):
  Pranešėjai:
  Julius Sabatauskas, Komiteto pirmininkas, Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  (ir nei šito tipažo-“nario”, nei kt. “komisijos” pranešėjų, ….NEDALYVAUTA IR NEBŪTA BALSAVIME), žr.:

  Ručys Rimas Antanas TTF +
  Sabatauskas Julius LSDPF
  Salamakinas Algimantas LSDPF
  Sargūnas Ričardas DPF +

  Taigi,
  mulkinimo masteliai (mĄstai), aplinkybių bei dalių, t.y. dalyvaujančių įdirbis bei šalinimasis, –
  visai kaip antikonstitucinėje euroaferoje (vadinamajame išlitinime);
  nesuprantu aš p. Vytauto (iš Juozapaičių), nors maloniai nustebinęs p. Vidžiūnas, kad dorybėmis su p. Varkala
  pradėjęs vadovautis bent (susilaikymo doryb.).

  Tikėtina, – šiomis dienomis dėl euroaferos, – 142-iems prisiekusiems Konstitucijai ir mums visiems Viešai,
  sulaužius Konstituciją pagal Konstitucinio teismo nutartį 2014-01-24 neatstatant 125 str. galios bei teisėto
  visos Lietuvos Konstitucijos veikimo,
  teks
  (po spalio 25 d. Konstitucijos dienos)
  pradėti išankstinių seimo, ir galbūt Prezidentės rinkimų kampanijas.

  Gal visgi baikime požiopliai terosristinės santvarkos naikinamųjų “istrebitelių” ideologijos stabais DYKAI
  maitinti Grūto privatų versliuką. Lygiai t.p. DYKAI spragintis ant smulkmenų, kai iš po nosies
  visu Seimo sąstatu, be jokių išimčių grobiama mūsų Konstitucija. 141 priesaikos laužytojas,
  atokiai susigūžus 142-ai prisiekusiajai Prezidentūroje, nori imt ir PER ANKSTI išlitinti visą pilietiškąją
  BENDRUOMENĘ.

  Gana.

  • Konstitucijos atstatymo reikalu:

   Pastaba,
   ir euras, ir visa kita
   (įskaitant politinių narysčių teisę)
   gali būti įvedama, atvedama ar išvedama TIK
   pagal Lietuvoje galiojančią Konstitucinę santvarką
   (t.y. įskaitant ir joje turimo Konstitucinio teismo nutarimus).

   O gal mes jau n e b e t u r i m e, gal jau už mus nuspręsta ir nieko nepalikta???

   Kas tai galėjo padaryti, ar Grūte, ar Briuselyje, o gal čia – Vilniuje?

   (Norintiems “euro-patogumų” galima ramiai užtikrinti:
   jie tikrai gali būti, galės mūsų Litas Eurui cirkuliot užleisti erdvę,
   žinoma – teisėtai, jei seimas per 6 mėn. dusyk teisėtu balsavimu Konstituciją keis,
   nors – PADORIAU BŪTŲ REFEARENDUMAS,
   teisėtas b e n t…)

   JAU

 2. Nu:

  Mielas Juraiti, kam tie klausimai, negi nematote kokie parsidavėliai valdo valstybę, jiems visiškai nerūpi Lietuva, jie jau seniai ją pardavė ir patys parsidavė. Lietuvą gali išgelbėti tik Vakarų didžiųjų valstybių tautos, jeigu sukils už savo išsivadavimą iš ES diktato, nors bijau, kad išsivadavimo lyderiai bus neutralizuoti, globalistai neleis sutrukdyti nacionalinių valstybių sunaikinimo planui. Kitas išsigelbėjimas yra Rusijos sustiprėjimas, jeigu jai pavyks išsivaduoti iš dabartinės Vakarų kolonijinės padėties. Bet, žinoma, jeigu išsivaduos ne pati Lietuva, tai taip pat nieko gero, nes išvaduotojai paprastai nori atsiimti savo indėlį už išvadavimą. Kad pati Lietuva išsivaduotų, tai nematau jokių vilties šviesulių, nes Lietuvoje nėra protingų, išmintingų ir nesavanaudiškų lyderių, ir jėgų, visi kažkokie trenkti ir žiūrintys tik savo intereso, ir nėra normalios, patriotiškos visuomenės, kuriai rūpėtų Lietuva, kiekvienas užsiėmęs tik savo nauda.

  • Pikc:

   Nu, sakau – Lituvos isigelbejimas ira stipri rasieja. 😀 Ir jaigu ka, tai aš tikrai neprorusiškas, ale čystakrovnas litovcas (i moja mamka tež litvinka), ir esu stopudovaj už lietuva – tik tegu greiceu rusai ja isgelbeja. Vienzo, visi melskimes uz kacapstana, ba “išsigelbėjimas yra Rusijos sustiprėjimas”. 😀

 3. )..(:

  seimas randasi geopatogeninej zonoj.kas pasiule seima statyti sioje vietoje,kad musu seimunai elgtusi kaip visiski besmegeniai ?

 4. Pikc:

  “Kitaip tariant, mums siekiama ištrinti atmintį, Lietuvos istoriją.” – aha, sovietinių balvonų pašalinimas – Lietuvos istorijos trynimas. Velnias, gal reikia visus leninus, stalinus, komunarus ir kitą mėšlą atgal sustatyt, kad ta atimintis ir istorija trinama nebūtų?:)
  “Kad naujai kartai, gimusiai po TSRS griuvimo ir neturinčiai nuosavų prisiminimų, net minties nekiltų apie galimą alternatyvą, pasirinkimą gyventi kitoje, ne Europos Sąjungoje.” – oho, kaip pavaryta! Čia, suprantu, apie muitų sąjungą kaip alternatyvą (kitų variantų kaip ir nelabai) tamstelė šneka? 🙂
  “Greičiausiai jis tiesiog galvoja, kad Rusija – nuolatinė grėsmė Lietuvai, kad NATO – mūsų skydas ir garantas.” – taip ir yra. Aišku, jei kažkam rasieja – ne grėsmė, bet alternatyva… 😉
  “Matyt, jis mano, kad TSRS paminklai – įžeidimas mūsų Laisvei, priminimas apie gėdingą okupaciją, Jų vieta – Grūto parke ar metalo lydymo krosnyse.” – būtent! 😉
  Va, tokie veikėjai ir kompromituoja visą tautiškumo idėją – šalia pagrįstos kritikos eurosajūzui (ir mūsų bestuburei valdžiai) tuoj pat pragysta kacapstano “pervyj balstyjskij” balseliu. Rezultatas – tautinė-patriotinė pozicija kuo toliau, tuo labiau siejama su prorusiškumu. Kitaip tariant, šitie fruktai kuo puikiausiai pasitarnauja tiems patiems nutautinimo politiką vykdantiems globalistams ir jų propagandai. Tiesą sakant, tautiškumo idėjų suteršimas “iš vidaus” – t.y. kai tą daro šių idėjų gynėjais besiskelbiantys veikėjai, yra daug žalingesnis, negu visa antitautinė propaganda kartu sudėjus.

  • Klausimas:

   Kodėl jūs ES parsidavėliai nuolat laikote save geresniais už parsidavėlius SSRS? Man asmeniškai esate vienodai šlykštūs. Jūs parsidavėliai net nesuvokiate, kad kitoje gali reikšti nepriklausomoje Lietuvoje. Jūsų tautiškumas yra anglėti ir galiausiai sunaikinti Lietuvos valstybę ir lietuvių tautą. Po 50 metų tokių “tautiškų patriotų”, kaip jūs, veiklos čia neliks nieko, kas primintų Lietuvą.
   SSRS Lietuva išliko ir sustiprėjo, galėjo būti atkurta valstybė, po ES, jeigu nesugrius, o stiprės, nieko neliks- nei žmonių – tautos- galinčių atkurti nepriklausomą Lietuvą, nei jokių galimybių, o bus tik teritorija, kurioje gyvens iš viso pasaulio trečiųjų šalių suvažiavę žmonės. Ir tai įvyks dėl tokių, kaip jūs ligonių, kurie nesveikai nekenčia Rusijos, ir viską daro, kad tik sunaikintų nepriklausomą Lietuvą, net ilgai žmonių lauktus savus pinigus pasirengę sunaikinti dėl savo psichiškai nesveiko mąstymo. O Rusijos nekenčiate ne vien dėl SSRS buvusio totalitarinio režimo, bet ir dėl socialiai teisingos santvarkos, kurioje negalima buvo praturtėti išnaudojant kitus žmones.

   • Pikc:

    Ar kas gali būti juokingiau, kai koloradiniai, daužydamiesi į krūtinę, patriotus vaizduoja? 😀
    Beje, mąstantiems skaitytojams siūlau atkreipti dėmesį į tokių veikėjų “viražus” – pirmu sakiniu pareiškia, kad jis “nei baltas, nei raudonas” (“Man asmeniškai esate vienodai šlykštūs.”), o jau toliau įsijungia pažįstama dainelė apie blogus Vakarus (ir kaip mums ten blogai bus, nes “nieko neliks”) ir gerą rasieją/sovietų sajūzą (“SSRS Lietuva išliko ir sustiprėjo” beigi “O Rusijos nekenčiate […] dėl socialiai teisingos santvarkos”). Tai tiek to jų “neutralumo”. 😉
    Būtent apie apie tokius patriotizmą ir tautiškumą teršiančius padarus ir rašiau.

    • LTC:

     Ko tu Pikc pergyveni dėl tokių pasisakymų, gerai gi varo, ir tegul varo. Kad vakaruose iš Lietuvos nieko neliks, tai labai gali būt. Kad tautiškumą teršia, tai pirma reikia žiūrėt, kad būtų ką teršt, kad lietuvių liktų. Dabar gulinčios (Rusijos) spardymas irgi didelės garbės nedaro. Kai reikės vėl galėsim spardyt. 😉 O kol kas tegul varo, dabar laikas rusiškoms liaupsėms… 🙂

    • Klausimas:

     Kokio reikia būti bukumo, kad tokias nesąmones, kaip Pikc rašyti, vieną pusę juodai matyti, o kitą vien baltai. Ir visur matyti priešus, padarus, ne žmones, jausti neapykantą turintiems kitokį požiūrį. Šlykštūs man jūs bukiai, atvirai sakau. Tokie, kaip jūs ne kuria pasaulį, bet griauna, nes kūrimui reikia turėti proto, išminties, tolerancijos, sugebėjimo bendradarbiauti, nepaisant skirtumų. Jūs, kaip bolševikai, norite, kad visi mąstytų vienodai, kaip jūs, jeigu tik ne, turi savo kitokį požiūrį į pasaulį, tai jums jau tokie net ne žmonės, o jeigu ne žmonės, tai ir naikinti galima. Tokie žmonės, kaip jūs,velniui, o ne Dievui tarnaujate.
     Nėra pasaulyje vien juoda ar vien balta. Be blogio, SSRS buvo ir gerų dalykų, kurie padėjo Lietuvos gyventojams išsaugoti patriotiškumą. ES sudarytos tokios sąlygos, kad patys gyventojai valstybę ir tautą sunaikins. ES atskiriems asmenims, kurie gauna spalvotus popierėlius ir turtėja, yra gerai, bet ne apskritai tautai ir valstybei. Ir kad taip yra, tai turiu nesakyti, tylėti, nes atsiras koks pikc ir pagal savo supuvusį mąstymą apšauks, kad noriu sugrįžti į SSRS, nors buvau prieš sovietinę sistemą, net į pionierius, komjaunuolius nestojau, kai visi, kaip avinai, stojo.

     • Pikc:

      Hmm… matau, kad iš pirmo karto tamstai nepavyko suprasti. Taigi, dar kartą: jūsų, koloradų vapalionės iš serijos “aš neutralus (ar net vos ne “rezistentas” :)), bet sovetų sajūze buvo gerai, o rasiejoj ir dabar gerai, o kas nesutinka – tie amerikonū agentaj!” yra jau atsibodusios ir niekam neįdomios, nes jūs visi jau nuo labai seniai tą pačią giesmelę traukiate. Norite būti sovietų/kacapstano fanai – būkit, jei jau taip “kitokį požiūrį” suprantate, bet “objektyviais” ir “patriotais” neapsimetinėkite, nes atrodote tikrai juokingai – o tikrus patriotus dar ir nervinate, nes, kaip ir sakiau, patriotizmą su koloradiniu mėšlu maišote.

     • LTC:

      Dėl gerumo SSRS, tai čia žinok praeities nostalgija. 😉 Didėjo lietuvių skaičius, bet mažėjo nuošimtis savo šalyje ir vertė. Čia įrodymas klausimu: iš kur tiek asilų atsirado pro-vakarietiškų? Juos pagimdė SSRS, juk LTSR vadai mus į tą EU ir įtempė, ką ne taip? EU yra ta pati SSRS, net su tais pačiais sovietiniais veidais. Aktyvūs komjaunuoliai vadovauja dabar kažkokiai turgaus (“rinkos”) ekonomikai ir išnaudoja Lietuvos žmones. Loja prieš Rusiją, nes šeimininko tokia komanda. Pasikeitus sąlygoms taps vėl Rusijos gerais draugais. Pabandytum pavaryt “graži Lietuva be rusų” prieš 5 metus, apšauktų naciu, o dabar patys taip varo ir kitus ragina. Pagaliau, SSRS tada išnaudojo lietuvių tautą, nes viską atėmė ir vežė į Sibirą. Dabar galėtų visus konservus ten vežt, būtų teisinga (atpildas išdavikams), bet nebuvo teisinga tada. Nes tai buvo Nepriklausomybės savanorių ir teisingai užsidirbusių viską žmonių nuosavybė atimta. Prie Smetonos buvo geriau, nei SSRS, tik per mažai komunarų sušaudė… Guli tegul vienam grabe abi šitos tokios “socialiai teisingos santvarkos” (EU ir SSRS). : D

   • atklausa klausimui:

    …išnaikinant KITUS ŽMONES,
    ir užvaldant, perimant, naudojant tai kas būta jų
    (ir nereikia čia naiviai maivytis kaip kokia nesusipratėlė Merkel,
    nuo FDJ ant bažnytinio skambesio postamento užmesta valdyt
    vokiečius… nugirdant juos “Stalinskaya”, Gorbatshow ar Putin “znokų” šnapsais;
    naudaveidės santvarkos, – svetimos ir be ideologinių skirtumų;
    taip būta, buvo ir kitaip nebus).

    Tačiau lietuviškųjų genčių, – žemaitiškojo, prūsiškojo, jotvingiško, galindiškojo
    ir visų jau ligi šiandien neatsilaikiusių genčių paveldas, – ženkliai ir kitoniškai,
    viešai neįvardijamomis bei kruopščiai saugojamomis itin santūriai atokaus būdo
    savybėmis atsparesnis (netgi tiesioginiam nualkoholinimo ar kvaišumų tvanų poveikiui).

    bolševikteroristinio naikinimo padariniai, dariniai ir vykdytojai
    tik šiuo laikmečiu pradedami skelbti, įvardyti; kasdien vis gaunamos žinios apie
    lenin-stalin-gorbačiovinių laikmečių eigoje įvykdytas žudynes bei naujai
    išaiškinamas aukas; jų sąvadas, visų 16-os respublikų ir kitų “zonos” šalių
    kankinių sąrašas, bendras- jungtinis sąrašas dėl nusikaltėlių paieškos tinkamesnio
    įsivardijimo, tik tik pradedamas rengti;

    tad maivytis, tarsi įvairiaveidė stalin-gorbačiov-putiniška šinkorka (gėdos PVM-u
    į Vokietijos iždą) tikrai neverta;

    TUOJ PAT VĖLINĖS,
    ir visų milijonų aukų pagarba, jų iškankintų sielų
    amžinosios kelionės deramas atminimas
    reikalauja žymiai griežtesnio susitelkimo, rimties bei
    ASMENINĖS MŪSŲ, – GYVŲJŲ, atsakomybės

    • )..(:

     deramo atminimo ir siems
     ,,JAV krikščioniškosios „demokratijos“ žygdarbiai:,

     XVIII-XIX amžius:

     1775–1783 – Amerikos nepriklausomybės karas,
     1785–1795 – Šiaurės Vakarų indėnų karas,
     1798–1800 – Quasi karas su Prancūzija.
     1801–1805 – I Berberų karas,
     1812–1815 – 1812-jų karas,
     1815- II Berberų karas,
     1817–1818 – Pirmasis Seminolų karas,
     1827- Vinebago karas,
     1832- Juodojo Vanago karas,
     1832- I Sumatros ekspedicija,
     1835–1842 – II Seminolų karas,
     1838- II Sumatros ekspedicija,
     1846–1848 – Meksikos-JAV karas,
     1846–1863 – Navajo karai,
     1847–1855 – Kajuso karas,
     1851–1900 – Apačių karai,
     1854- Nikaragvos ekspedicija,
     1854–1860 – Kanzaso karas,
     1855–1858 – III Seminolų karas,
     1856–1859 – II Opijaus karas,
     1857- Jutos karas,
     1861–1865 – JAV pilietinis karas,
     1863–1865 – Kolorado karas,
     1863–1864 Japonų konfliktas,
     1867- Formasano ekspedicija,
     1866–1868 – Raudonojo Debesies karas,
     1866–1871 – JAV ekspedicija į Korėją,
     1872–1873 – Modokų karas,
     1874–1875 – Raudonosios upės karas,
     1876–1877 – Juodųjų kalnų karas,
     1877- Nez Perso karas,
     1878- Banoko karas,
     1878–1879 – Čejenio karas,
     1879- „Sheepeater“ karas su indėnais,
     1879-1880 – Jutos karas,
     1890-1891 – Pain Ridžo kampanija,
     1898- Cukraus mūšis,
     1898- JAV-Ispanų karas,
     1899- II Samoa pilietinis karas,
     1899–1913 – Filipinų-JAV karas,
     1899–1901 – Bokserio sukilimas, Kinija,
     ——————-
     Viso – 93 200 000 lavonu.

     XX-asis amžius

     1907–1934 – Bananų karai,
     1914–1918 – Meksikos revoliucija,
     1917–1918 – I Pasaulinis karas,
     1918–1920 – Socialistinė Spalio Revoliucija,
     1941-1945 – II Pasaulinis Karas,
     1950–1953 – Korėjos Karas.
     ————
     Viso- 3 127 000 lavonų

     1958- Libano krizė,
     1961- Kubos krizė,
     1962–1975 – Vietnamo karas,
     1965–1966 – II Dominikos Respublikos karas,
     1966–1976 – II Korėjos karas,
     1979–1992 – TSRS-Afaganistanas,
     1981–1990 – El Salvadoro karas,
     1981–1989 – Libijos Konfliktas,
     1983- Grenados konfliktas,
     1987–1989 – Irano-Irako karas,
     1989–1990 – II Panamos konfliktas,
     1991- Persų įlankos karas,
     1991–2003 – Irako konfliktas,
     1992–1994 – Somalio pilietinis karas,
     1994- I Haičio sukilimas,
     1994–1999 – Jugoslavijos karai.
     ————–
     Viso – 8 400 000 lavonų

     XXI-asis amžius

     2001- dabar – „Karas su terorizmu“,
     2001- Afganstano „išlaisvinimas“,
     2002– dabar – Filipinų „išlaisvinimas“,
     2002– dabar – Afrikos rago „išlaisvinimas“,
     2003– dabar – Irako okupacija,
     2004– dabar – Šiaurės Vakarų Pakistanas,
     2007– dabar – Transsacharos „išlaisvinimas“,
     2004- II Haičio sukilimas,
     2004– dabar – JTO „taikos“ misija Haityje.
     2011 – dabar – Libijos „demokratizavimas“.
     2011 – dabar – Sirijos „demokratizavimas“.
     ————–
     Viso – 2 550 000 lavonų.

     Viso per JAV istoriją ~ 107 350 000 lavonų”
     + Ukrainos revoliucija..

     • Pikc:

      Na ir? Ką tamstelė norite tuo pasakyti? Čia dar vienas bandymas aiškinti, kad “amerikonai – blogis, reiškia, kasapctanas – gėris”? Su tokiais bajeriais nebent vieni kitus galite “išdūrinėti” – ne vatnikų tai neveikia. Beje, jei jau apie statistiką pradėjom – tai atsidarom http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_Russia – ir STFU. Pagal lavonus (beje, iš kur statistika?) lygint net nepatogu kažkaip… 🙂
      Na, o karo Ukrainoje sukėlimas – grynai kacapstano “nuopelnas”, tad, tavarišči kolorady, ropokite su savo “argumentais” atgal ten, iš kur išlindote.

      • LTC:

       blogis ir gėris čia nelabai tinka, bet jeigu ką, tai blogis ir ten, ir ten. Gėris yra Lietuvoj. Kad du blogiai pešasi, tik džiaugtis reikia. 🙂 Va, jeigu jie susitartų, tada tikrai gėriui greitai ragai pareitų… Jei amerikonai blogis, o kacapai gėris, tai čia dar neblogas žmogus. Blogi yra tie, kuriems abi pusės – visiškas gėris. Blogiausi ir pavojingiausi yra tie veikėjai, kurie sako “vakarai yra gėris, o rusai – blogis”, bet iš tikrųjų jiems gėris yra abi pusės ir visi kiti, įskaitant kinus, nes jų misija padaryt, kad blogi būtų lietuviai. Todėl jie meluoja, o melagių reikia saugotis labiausiai. Nerišliai surašiau, bet gal suprasi. Atsipalaiduok, mes nugalėsim. 😉

       • Pikc:

        Atkreipiam dėmesį į standartinę schemą: “aš nei už rytus, nei už vakarus, bet už Lietuvą – tačiau tie, kas giria kacapstaną, yra geri žmonės, rasiejos kritika garbės nedaro” ir pan. 🙂
        Ir dar – šitas apsišaukėlis NIEKAIP nėra susijęs su LTC. Bet koks fruktas su tokiais kliedesiais būtų iš ten tuoj pat išspirtas – tiesiogine, fizine prasme. Tiksliau, niekas ten jo nė neįsileistų. 🙂

        • LTC:

         Pikc, tau užsikirto plokštelė. Dabar taip varyt ant Rusijos atrodo labai panašiai, kaip TSRS laikais pastoviai varyt ant kapitalistinių užsienio išnaudotojų. Va ir visa schema. Tautiškumui tai didelės garbės neprideda. Nuo Rusijos eis ginti tie, kurie dabar neskuba plūstis. O jeigu pūsi į vieną dūdą su tais “anti-rusiškais” vakariečiais, tai blogai baigsis. Jie parduos tave tiem patiem rusams ir ten vėl saugiai sėdės. sovietai buvo teisūs dėl vakarų, o vakarai yra teisūs dėl Rusijos. Tegul jie vienas kitą demaskuoja ir pešasi, ko tu ten lendi be reikalo? Bent keletą ruskių reikia būt primušus, kad susigaudyt. Jei rytoj spėsiu į Diktatūros koncertą, tai bus galima visą šitą aptart. Gal klystu, bet man atrodo kad kartais grybą pjaunate tokiom kalbom. Darbais, ne žodžiais čia greičiau laimėsi…

         • Pikc:

          Galbūt man susidarė klaidinga nuomonė – tamstos komentaruose įžvelgiau kacapstano gynimą. Alergiją kelia situacijos, kai po kritikos Vakarams (dažniausiai – visiškai pelnytos) iškart seka reveransas rasiejai, taip kuriant įspūdį, kad VISI eurosajūzo ir apskritai Vakarų kritikai yra prorusiški – kuo aktyviai naudojasi liberastų ir konservų propagandistai. O mano neigiamas nusistatymas kacapstano atžvilgiu su Vakarais niekaip nesusijęs (beveik neabejoju, kad jie jau suka galvas, kaip čia vėl “santykius perkrovus” (nes bizniui naudinga) ir tuo pačiu veidą išsaugojus) – o susijęs su pačios rasiejos elgesiu.

      • Klausimas:

       Menkysta jūs Pikc, tesugebantis tik kitus pravardžiuoti. O jūsų supratimas apie įvykius Ukrainoje, apie pasaulį, kaip trejų metų vaiko. Ir nebus supratimo kol į pasaulį žiūrėsite ne pagal teisingumo prizmę, o pagal myliu-nemyliu principą.

      • LosAngeles:

       ‘..Na, o karo Ukrainoje sukėlimas – grynai kacapstano “nuopelnas”..’

       Betvarkes autoriai atviru tekstu prisipazino kad suorganizavo ir ‘imerke’ 5 milijardus USD. Tamstele kliedite 🙂
       Nors ne, atsiprasau, turbut ne. Sprendziant is tamsteles pasisakymu- ne kliedite o dirbate… Reikia ir tokiu, ka padarysi.

 5. Linas Sodeika:

  Žmonės iš prigimties yra geri, todėl konspiracijos yra gerokai mažiau negu atrodo, tiesiog mūsų jaunimui reikia baigti tarnauti užsienio bankiniui kapitalui, o kuo daugiau mokytis dirbti realų darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė