Į pagalbą Ukrainos kariams kviečiami ir menininkai (0)

UkrainaUkrainos karius globojanti tarptautinė grupė „BLUE/YELLOW“ (dabar – VšĮ „Mėlyna ir geltona“) visus profesionalius dailininkus kviečia į naują rėmimo sumanymą.

Šių metų gruodžio 21 d., sekmadienį, Vilniaus Rotušėje yra suplanuotas meno darbų aukcionas, kurio metu gautos lėšos bus aukojamos Ukrainos karių gerbūviui.

Tai bus ne mums visiems taip įprastos Kalėdinės dovanos, o šilti drabužiai, miegmaišiai, palapinės, medicininės pirmos pagalbos plėvelės sužeistiesiams, medikamentai, tvarsčiai, ekipiruotė ir t.t.

Šiame renginyje kviečiami dalyvauti profesionalūs Lietuvos menininkai, galerijos ir dailininkų sąjungos.

Planuojamų aukcione parduoti darbų fotografijas ir savo trumpas kūrybines biografijas (meninins išsilavinimas, dalyvavimas svarbesnėse parodose, priklausymas kūrybinėms sąjungoms, dalyvavimas konkursuose ir t.t) galima siųsti lapkričio 10 d. elektroniniu paštu: aukcionas@blue-yellow.lt.

Bus ruošiamas internetinis katalogas. Parodos rengėja – Monika Jasinskaitė, Užupio respublikos meno inkubatoriaus vadybininkė, taip pat – Vygantas Vėjas. Jie bendraus su kiekvienu užsiregistravusiu asmeniškai.

„Į renginį pakviesti ukrainiečių menininkai, kurie su malonumu šį pasiūlymą priėmė.
Renginį atidarys ir sveikinamąjį žodį tars Ukrainos ambasados Lietuvoje įgaliotas asmuo. Pažadėjo būti pats Ukrainos Lietuvoje amabasadorius. Pakviesta mūsų didžiai gerbiama Prezidentė. Svetimo skausmo nėra ten, kur beprasmiškai žūva žmonės“, – Vokietijoje gyvenanti grafikė Jūratė Šližytė.

Priminsime, kad vienas aukcionas Vilniuje, Užupio meno inkubatoriuje, jau įvyko rugpjūčio 24 d.  Kadangi VšĮ „Mėlyna ir geltona“ yra tapusi viena iš oficialių Donecko oro uosto gynėjų rėmėjų, ji ką tik išsiuntė naują krovinį į Ukrainą, kurio didžioji dalis ir yra skirta Donecko oro uosto gynėjams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė