D.A. Barakauskas lieka Vidaus reikalų ministro pareigose (0)

Delfi.lt nuotr.

Delfi.lt nuotr.

Šiandien, spalio 22 dieną, susitikęs su vidaus reikalų ministru „Tvarka ir teisingumas“ partijos nariu Dailiu Alfonsu Barakausku Premjeras Algirdas Butkevičius paprašė jo tęsti darbą, nes kol kas jo kaltės dėl galimų nusikalstamų veikų Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) neįžvelgė.

Pats vidaus reikalų ministras trečiadienio rytą BNS sakė neketinąs trauktis iš pareigų dėl buvusiems jo politinės komandos nariams mestų įtarimų korupcija.

Tuo metu Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė trečiadienį „Žinių radijui“ teigė, kad būdama D. A. Barakausko vietoje atsistatydintų.

Reaguodamas į vakar dienos žinią, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo kratas „Tvarka ir teisingumas“ partijos patalpose, Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius mano, kad vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas jau vakar turėjo prisiimti atsakomybę dėl mestų įtarimų ir premjerui įteikti atsistatydinimo pareiškimą.

„Jei pats vidaus reikalų ministras nesuprato savo atsakomybės ir neatsistatydino vakar, šiandien jį ryžtingai atleisti turėjo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Tačiau kaip jau tapo įprasta, vakar pasakęs, kad „STT pradėjo labai stipriai vykdyti tai, kas buvo mūsų numatyta programoje, kurią yra patvirtinusi Vyriausybė“, šiandien Premjeras jau keičia nuomonę ir dėl neaiškių aplinkybių gina savo pavaldinį D. A. Barakauską. Nesuprantama Premjero laikysena laukiant teisėsaugos institucijų tyrimo, nes iš viešai skelbiamos informacijos jau dabar galima daryti tam tikras išvadas dėl korupcinių veiksmų tiek „Tvarkos ir teisingumo“ partijoje, tiek ir Vidaus reikalų ministerijoje“, – teigia. A. Kubilius.

Pasak Seimo opozicijos lyderio, opozicijai gali tekti inicijuoti interpeliaciją ministrui, nes akivaizdu, jog Premjero ryžtas išgaravo.

Priminsime, kad žiniasklaidoje skelbiama, jog STT sulaikė penkis asmenis, tarp kurių ne tik politikai, tačiau ir Rolando Pakso samdomos viešųjų ryšių agentūros prodiuseris Rolandas Skaisgiris. Jam taip pat pareikšti kaltinimai dėl prekybos poveikiu stambiu mastu Vidaus reikalų ministerijoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė