Kaune atidaryta moderniausia miesto biblioteka (0)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Šį pirmadienį, spalio 20 d., duris atvėrė Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinys. Naujose 500 kv. m ploto užimančiose lofto tipo patalpose įsikūrusi biblioteka vadinama moderniausia kultūros ir švietimo erdve Kaune.

„Šiandien mums visiems ypatinga diena. Po ilgų ieškojimų buvo rasta naujo tipo vieta, kurioje galėtų įsikurti Vinco Kudirkos bibliotekos Šilainių padalinys. Tokios bibliotekos tikslas – ne tik suteikti gyventojui galimybę pasiimti knygą,

bet ir tapti ta vieta, kurioje jis gali praleisti laisvą laiką su knyga ar bičiuliais aptariant naujienas, naudojantis kompiuteriu ir ieškant informacijos. Vaikams tai vieta, kurioje jis galės ir pamokas paruošti, ir su draugais linksmai pažaisti. Norime, kad ši biblioteka būtų visada gyva, pilna skaitytojų, kuriems tai taptų turiningo laisvalaikio praleidimo ir kultūros vieta. Labai džiaugiuosi, kad Kauno miesto savivaldybė padėjo visa tai įgyvendinti“, –atidarymo iškilmėse pasakojo Vinco Kudirkos bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė.

„Man labai džiugu, kad Vinco Kudirkos bibliotekos Šilainių padalinys iš mažų ir veiklai nepritaikytų patalpų persikėlė į šias naujo tipo erdvias patalpas. Dabar bibliotekoje galės lankytis tikrai didelis kiekis žmonių, vietos bendruomenės, kurios galės diskutuoti, naudotis kompiuteriais ir internetu. Puiku, kad šioje bibliotekoje nemažai vietos ir, žinoma, dėmesio bus skiriama mūsų mažiesiems, jų lavinimui ir švietimui“, – kalbėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Naujasis Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padalinys įsikūrė Baltų prospekte 81 (II aukšte) esančiose patalpose, kurias biblioteka išsinuomojo iš vieno prekybos centro.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė