Į Rokiškį kviečia tarptautinė teatrų šventė „Interrampa – 2014“ (0)

INTERRAMPA_ 2014 spekt-800

Rokiškis kviečia į „Interrampa – 2014“

Spalio 23-26 dienomis Rokiškyje vyks jubiliejinė 20-toji tarptautinė teatrų šventė  „Interrampa – 2014“ skirta teatrų metams.

Ši šventė Rokiškio kultūros centre rengiam nuo 1990 m. Per tą laiką joje jau pabuvojo svečiai iš įvairiausių pasaulio šalių: Švedijos, Suomijos, Gruzijos, Danijos, Prancūzijos, Bulgarijos, Čekijos, Vokietijos, Ispanijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Olandijos, Islandijos, Italijos, Makedonijos, Meksikos, Ukrainos ir kt.

20-asis jubiliejinė teatrų šventė „Interrampa-2014“, skirta Teatrų metams. Joje dalyvaus trupės iš Gruzijos, Olandijos, Čekijos, Rusijos, Latvijos bei Lietuvos. Pagrindiniai šventės rėmėjai – Lietuvos Kultūros taryba ir Rokiškio rajono savivaldybė.

Šventėje matytus spektaklius aptars ekspertai: nepriklausoma teatro kritikė, dramaturgė Joke Elbers iš Olandijos, Latvijos Nacionalinio liaudies kultūros centro Teatro skyriaus ekspertė Dace Vilne, Lietuvos liaudies kultūros centro Teatro poskyrio vyr. specialistas Ramūnas Abukevičius.

Teatrų šventėje dalyvausiančios teatro trupės iš užsienio Rokiškio mokyklose susitiks su pradinių klasių mokiniais ir pristatys savo šalį, jos kultūrą ir tradicijas, mokys vaikus savo liaudies dainų, šokių, žaidimų.

Šventėje bus suvaidinta 11 spektaklių ( iš jų 2 jaunimui ir 1 vaikams).

Šventės programa [doc].

INTERRAMPA_ 2014 spekt-800INTERRAMPA-2014 afisa

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė