Lietuvos liaudies kultūros centras kviečia į folkloro mokymus (programa) (0)

Dainu svente_Folkloro diena_LLKC nuotr

Dainų šventės Folkloro diena | LLKC nuotr.

Lietuvos liaudies kultūros centras (LLKC) tęsia projektą „Lietuvos studentų folkloro festivalis O kieno žali sodai 2014“ ir kviečia Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų folkloro kolektyvų vadovus, narius ir pavienius folkloro atlikėjus dalyvauti folkloro mokymuose.

Mokymai vyks spalio 25–26 dienomis Kaišiadorių r. konferencijų centre „Bačkonys“.

LLKC direktoriaus pavaduotoja Vida Šatkauskinė pristatydama mokymus sako: „Šių mokymų tikslas – padėti studentų folkloro kolektyvų dalyviams įgyti naujų žinių bei tobulinti praktinius įgūdžius tradicinio dainavimo, muzikavimo įvairiais instrumentais,šokimo srityse, pasimokyti iš geriausių Lietuvos etnomuzikologų bei folklorininkų, suteikti galimybę pasidalinti savo patirtimi su kitais folkloro puoselėtojais. Mokymų metu vyks paskaitos, folkloro laboratorijos, meistriškumo pamokos, filmų peržiūra, įdomių ir aktualių leidinių pristatymas bei studentiška folkloro vakaronė“.

„Į mokymus yra kviečiami studentų folkloro kolektyvų vadovai, nariai ir studentai dalyvaujantys kituose folkloro ansambliuose. Kelionės išlaidomis turėtų pasirūpinti patys dalyviai arba jų atstovaujama mokymo įstaiga. Rengėjai apmokės nakvynės ir maitinimo išlaidas (spalio 25 d. pietūs, vakarienė ir spalio 26 d. pusryčiai). Už spalio 26 d. pietus dalyviai turės susimokėti patys (10–12 Lt). Spalio 25 d. vakaronei pagal galimybes prašoma atsivežti savo vaišių nes yra planuojamas suneštinis užkandžių stalas vėlyvajam vakarojimui“, – rašoma LLKC išplatintame kvietime į renginį.

„Būtina atsivežti savo muzikos instrumentus, kuriais muzikuosite. Parengę ir išsileidę filmus apie savo kolektyvą ar turintys įdomių leidinių folkloro temomis, gali juos atsivežti – bus galimybė žiūrėti vaizdo medžiagą ir pristatyti savo leidinius. Apie tai prašytume pranešti elektroniniu paštu l.mukaite@llkc.lt“ – kviečia rengėjai.

Kadangi vietų skaičius yra ribotas,tai ketinančių dalyvauti prašoma iki spalio 20 d. registruotis ČIA.

Kursų pradžia – spalio 25 d. 12 val. Kaišiadorių r. konferencijų centre „Bačkonys“. Registracija vyks nuo 11 val. 

Numatoma kursų programa [pdf].

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė