Legendinė kino komedija „Baltos rasos“ sugrįžta tęsiniu (video) (0)

Juozas Budraits | stop kadras

Juozas Budraits | stop kadras

Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje maloniai kviečia jus šių metų spalio 22 d., trečiadienį, 19.30 val. į kino teatre „Skalvija“ (A. Goštauto g. 2/15) vyksiančią filmo „Baltos rasos. Atgimimas“ lietuviškąją premjerą. Jaunos baltarusių režisierės Aleksandros Butor debiutinis  filmas  yra 1983 m. studijoje „Belarusfilm“ sukurto filmo „Baltos rasos“, pripažinto geriausia tų metų komedija, tęsinys.

Po filmo demonstravimo vyks susitikimas su kūrybine grupe: režisiere Aleksandra Butor, pagrindinį vaidmenį filme atlikusiu Juozu Budraičiu, Baltarusijos liaudies artistu Viktoru Manajevu, jaunais talentais  Pavelu Charlančiuku ir Sergejumi Žbankovu.

Dalyvaus Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Evaldas Ignatavičius.

Įėjimas nemokamas, o žiūrovai po renginio kviečiami taurei vyno.

Vyriausiasis iš trijų brolių Chodasų  Andrejus – vienas iš pagrindinių filmo „Baltos rasos“ herojų – jaunystėje buvo beaistris, apdairus žmogus, kuriam neegzistavo jokios vertybės, išskyrus materialines. Prieš trisdešimt metų jį paliko žmona, susižavėjusi milijonieriumi iš užsienio. Likęs vienas dideliame mieste, praradęs meilę ir šeimą, jis supranta, kad laimė yra ne piniguose, ne miesto šurmulyje, ne patogumuose ir persikelia į tolimą viensėdį vaizdingoje vietoje, prie mėlynų ežerų.
Likimo ironija – būtent šia žeme susidomėjo tie patys užsieniečiai, kurių vienas tapo Irinos Chodas vyru. Jie čia planuoja statyti ištaigingą poilsio bazę verslininkams. Avantiūristinio projekto įgyvendinimas pavestas jauniems ambicingiems Baltarusijos verslininkams – Bodiai ir Rusačenkui.

Prieš pradedant statybas, jiems reikia išpirkti žemę iš trijų viensėdžio gyventojų: Andrejaus Chodaso, jo kaimyno Piotro ir bekalbės merginos Polinos. Tą padaryti pasirodo labai nelengva.

Bet nėra blogo kas neišeitų į gera: Andrejaus Chodaso dėka jauni žmonės, įsipainioję į neaiškų verslą, ilgainiui keičia savo požiūrį į pasaulį ir priima tas pačias vertybes, kaip Andrejus – pinigai negali būti svarbesni už draugystę, meilę, šeimą…

Gelbėdamas savo trapų pasaulį nuo įsibrovimo ir griuvimų, Andrejus Chodas padeda ir savo šeimai prisiminti savo šaknis ir išnarplioti problemas, kurios atrodė neišsprendžiamos skubraus miesto gyvenimo atmosferoje.

Aktoriaia: Andrej Chodas – Juozas Budraitis; Irina (Chodaso buvusi žmona) – Irina Jegorova-Kovrigo; Piotr Strukov (Chodaso kaimynas) – Viktor Manaev; Polina (Chodaso kaimynė) – Jevgenija Žukovič; Bodia – Pavel Charlančuk Rusačenka – Sergej Žbankov; Marusia – Tatjana Garkuša Galiunia – Anna Polupanova; Ivan (Galiunios vyras) – Andrej Merzlikin; Anečka (Galiunios dukra) – Julija Smirnova; Jauniausią brolį – Vasilijų Chodasą – vaidina Nikolaj Petrovič Karačencov.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QLnboDZTQgQ

httpv://www.youtube.com/watch?v=iSsUikh60ZI

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė