Aleksandro Stulginskio universitetui – 90 metų (0)

ASU universitetas

ASU universitetas

Spalio 17 d. Aleksandro Stulginskio Universitetas minės 90 metų jubiliejų.

„Aleksandro Stulginskio universitete prabėgo mano studijų metai, čia man patiko viskas: ir erdvių auditorijų labirintai, ir linksmas bendramokslių klegesys, ir įdomios paskaitos. Didžiuojuosi, galėdama pasveikinti visą A. Stulginskio universiteto bendruomenę brandaus jubiliejaus proga. Per 90 metų universitetas išugdė daug gabių, kvalifikuotų ir kūrybingų žmonių. Gyvename permainingais laikais. Tai sudėtinga, bet kartu ir naudinga, nes naujovės verčia tobulėti. Visiems studentams linkiu nepraleisti nė vienos progos daugiau sužinoti, pamatyti, dalyvauti ir patiems organizuoti. Žinios ir darbas bus Jūsų sėkmės pagrindas“, – linkėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Šiuo metu universitete studijuoja pusšešto tūkstančio studentų, pasirinkusių biomedicinos, technologijų ir socialinių mokslų srities studijų programas. Šiemet studijas Aleksandro Stulginskio universitete pasirinko 941 studentas, tai yra net 40 proc. daugiau negu praeitais metais.

Dar viena gera naujiena – daugiau valstybės finansuojamų vietų skirta žemės ūkio specialybėms. Šiemet jų yra net 312, tarp jų yra nemažai krepšelių, kuriuos skyrė Žemės ūkio ministerija.

Aleksandro Stulginskio universitetas, tuo metu dar Žemės ūkio akademija, buvo įkurta 1924 metais Dotnuvoje. Šis universitetas – tai viena iš seniausių valstybinių aukštųjų mokyklų.

90-mečio iškilmės vyks  jau šiandien, spalio 17 d., 14 val.  Aleksandro Stulginskio universitete, Universiteto paviljone.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė