Lietuvos Raudonasis Kryžius pratęsia lėšų rinkimą nukentėjusiems rytų Ukrainoje (0)

Lietuva-UkrainaLietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija jau du mėnesius vykdo lėšų rinkimų kampaniją nukentėjusiems Ukrainoje paremti. Visi  Lietuvos gyventojų pinigai bus pervesti Tarptautiniam Raudonojo Kryžiaus komitetui, kuris nuolatos stebi situaciją rytų Ukrainoje ir tiekia pagalbą. Artėjant žiemai reikės suremontuoti apgriautus namus, tam reikalingas cementas, stiklas, stogo danga. Taip pat sutvarkyti geriamojo vandens tiekimą.  Keletas ligoninių konflikto zonoje buvo sugriautos, todėl Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus komitetas rūpinasi, kad asmens sveikatos priežiūra būtų užtikrinta kiekvienam – medicininės priemonės tiekiamos į ligonines sužeistiesiems gydyti.

Deja, šimtai tūkstančių dėl besitesiančių neramumų buvo priversti palikti savo namus ir persikelti į kitas Ukrainos dalis.  Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros duomenimis, tokių žmonių gali būti beveik 200 tūkstančių. Kai  kurie iš jų glaudžiasi pas savo giminaičius ar draugus, tačiau dauguma jų gyvena laikinuose centruose.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija, stebėdama situaciją rytų Ukrainoje, pratęsia lėšų rinkimo kampaniją nukentėjusiems iki lapkričio 3d. Aukoti galima svetainėje spaudžiant nuorodą „Aukokite dabar“ arba pervedant paramą į žemiau nurodytas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos sąskaitas.

Gavėjas: Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Įmonės kodas: 190679146
Mokėjimo paskirtis: PARAMA NUKENTĖJUSIEMS UKRAINOJE
Sąskaitų nr:
SEB bankas:  LT27 7044 0600 0090 8211
Swedbank: LT72 7300 0100 0244 8010
DNB Nord: LT43 4010 0424 0057 6560

Nuo spalio 16d. aukoti anksčiau skelbtais trumpaisiais numeriais telefonu nebebus galima.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė